Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 honaposan a bigyora szoktat...

20 honaposan a bigyora szoktatás nem korai?

Figyelt kérdés
2 napja bigyoztatom a kisfiamat,ha kérdezem hogy kell e pisilni,akkor megy és ül a bigyora.bár vannak kissebb balesetek is álltalába.ha megy a bigyozás az éjszakai pelus elhagyása mikor,és hogyan történnyen?
2010. okt. 2. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg számít, hogy helyesen ír-e az ember, vagy nem.

Ha már a gyengébbeknek megcsinálták a helyesírás ellenőrzőt ide, ebbe a kis mezőbe, ahová írod a kérdést és a választ, akkor ugyan vegye már a fáradságot és használja, ha elrontja. Aztán ha nem tudja leírni rendesen, akkor nézzen utána. Számomra az az ember, aki nem ír helyesen, olyan mint ha koszos lenne. Szörnyű komolyan. Elvégre mindenki járt iskolába.

Mert ugye ha félreüti a billentyűt, az még rendben van. De a sok okos...áhhh

2010. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Az mi a sz..nak válaszol, aki csak kötözködni akar?!?!?!

Mi még nem tartunk a bilizésnél, csak olvasva a válaszokat felháborít, h sokan direkt belekötnek a másikba ahelyett, h próbálnának segíteni, de most nem?

2010. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

veletek még nem fordult elő soha,hogy nem jól írtatok ki valamit,mire észrevetted meg már késő volt?


A bilizéssel kapcsolatban szerettem volna segítséget kérni.

Mert a pisi,kaka megy,akkor ha kérdezem,hogy kell-e.megy ö szol,hogy kaka(ezt pisire és kakára is mondja)de van,hogy késön szol.napközben szoktam sürün kérdezgetni,olyankor mindig sikerül és örül,hogy ügyes volt.olyankor meg szoktuk dicsérni.

2010. okt. 2. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!