Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felcserélte a napszakot? Mit...

Felcserélte a napszakot? Mit csináljak, hogy este aludjon?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám és tápszeres,kb megvan már hogy mikor kap enni és a fürdetés idejét is betartjuk.Kicsit hasfájós,de ez napközben nem jön úgy elő.Az a baj.hogy délelőtt alszik,délben kaja után alszik,fürdetés előtti etetésnél szintén,fürdetéshez úgy kell felébreszteni.És utána eszik és nem alszik,éjszaka egyszer eszik,de utána sem akar elaludni,hajnalban is eszik és majd csak utána alszik el rendesen.
2010. okt. 2. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Bocsáss meg, az a baba csak eszik, és eszik. Este megszopiztatod, és ha nem ébred fel mert éhes, akkor hagyd alukálni.
2010. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, amit írtál.
2010. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi úgy oldottuk meg, hogy éjszaka mindig sötét volt a szobájába, csak a kislámpát oltottuk fel, ha kellett valami. Éjszakai szopiztatásoknál csak megszopiztattam, nem beszéltem hozzá. Ha sírt éjszaka felvettem, szeretgettem, de mindezt halkan. Nappal viszont sokat beszéltem, énekeltem stb. neki. Szóval elég hamar rájött, hogy van egy olyan időszak, amikor kevés inger van nagyon, és akkor érdemes aludni.
2010. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is nagyon hasonló volt a helyzet - de előbb-utóbb ráhangolódik majd, hogy mikor van reggel és este... Addig is kitartás - és figyeljetek rá továbbra is, hogy érezze a különbséget a napszakok között. (Hangok, világítás, vele való foglalkozás...)
2010. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!