Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babának adhatok...

3 hetes babának adhatok édeskömény teát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan, én is adtam neki. Meg ami van Mecsek baby tea piciknek, az is édeskömény és kamilla keverék. Csak vigyázz ne legyen nagyon tömény.
2010. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a doboza szreint nem, de csináld gyengére, úgy nem hiszem, hogy ártana! vagy M.B. teát adj, abban van édeskömény


az is jó ha szopizik, hogy te iszod meg, esetleg kömény levest egyél

2010. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is baby teát adtam neki, csak olyat adj, amit újszülötteknek is adható. A gyógyszertárban tudnak segíteni. Nagyon jól hajtja a szeleket, csak ez segített a fiamon, mivel kicsit hasfájós volt. Nem kell több belőle, mint 3-4 teáskanálnyi.
2010. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem adtam semmit a tejen kívül, pedig ennyi idős korában épp a legforróbb nyár volt. inkább sűrűbben szopiztattam.


ha hasfájás miatt, akkor nem lenne megoldás, ha te innád az édeskömény teát, úgyis átjut a babád szervezetébe?

2010. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet adni. Édesköményből 5-6 szemet leforrázol 1 dl vízzel, halványsárgára, majd langyosan adhatod pár kanállal.
2010. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet adni én is adtam.Létezik olyan amit kifejezetten újszülöttkortól ajánlanak.
2010. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!