Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír séta közben a...

Másnak is sír séta közben a babája babakocsiba, és ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám, 8kg, de ha elmegyek vele sétálni akkor biztos hogy minden alkalommal kikell venne a kocsiból,mert szinte üvölt úgy sír,ha kivettem akkor megnyugszik, és nézelődik, utána kb: 20 perc múlva visszateszem,és akkor általában elalszik, de akkor sem mindig.
2010. okt. 1. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az elején nálunk is volt ilyen, és még most is néha előfordul( pedig már 8 hós), de mostmár csak akkor ha túl hosszú volt az ügyintézés és megéhezett közben. Én soha nem veszem ki ha sír( kivétel volt az amikor már véresre kaparta magát,akkor muszály volt kivenni), mert akkor azt szokja meg , h ha sír egy kicsit úgyis kivesed és akkor cipelheted. na én erre nem szoktattam rá és ezt tudomásul is vette, játék mindig van a kocsin és azzal elvan.
2010. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok beszélj hozzá ilyenkor , vagy keress egy helyet ahol megetetheted, ha esetleg éhes.
2010. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!