Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír séta közben a...

Másnak is sír séta közben a babája babakocsiba, és ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám, 8kg, de ha elmegyek vele sétálni akkor biztos hogy minden alkalommal kikell venne a kocsiból,mert szinte üvölt úgy sír,ha kivettem akkor megnyugszik, és nézelődik, utána kb: 20 perc múlva visszateszem,és akkor általában elalszik, de akkor sem mindig.
2010. okt. 1. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyen nálad mindig vmi kis csörgő,rágóka,ez az,amivel elbíbelődhet.Nálunk ez mindig bevált.
2010. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Alvás időben vidd. Ha nem így szoktatok menni.

De nekem ennyi idősen sokszor egyszerűen csak hamarabb lett éhes és sírt, mondjuk előtte azért aludt vagy egy órát.

Nem fázik? Nincs melege?

Egy anyukának egészen addig ordított a gyerek a kocsiban, amíg akkora nem lett, hogy esernyőkocsit vehettek. Azóta imádja a kocsit.

A csörgő, játék jó ötlet, inni is kínáld.

2010. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

dettó ugyanez van nálunk is, csak ő még 2 hónapos :)

én is mindig kiveszem, és megnyugszik. a csörgő sajna nem mindig használ, de tied már nagyobb nála talán igen! Akassz fel játékot a kocsira!

2010. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk egyre inkább ez van, most 8 hós. Pár kérdéssel lejjebb én kérdeztem. Tanácstalan vagyok teljesen. Nálunk az elálmosodás és az el nem alvás a gond. Otthon magától alszik a babád, vagy altatni kell? Nálunk otthon kézben alszik, de régen a babakocsiban símán elaludt, amit most ugye nem tesz meg. Én is cipelem és tolom a babakocsit, néha visszateszem, amikor elfárad nagyon a kezem.
2010. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

a nagyobbik fiamat pont emiatt kezdtem el kenguruztatni.mikor már stabilan megült,akkor raktam át a sportkocsiba.azt imádta.

most a kicsi szintén 4hónapos és kezdi megint.én a legalsó dönthető magasságig állítom a kocsit,és ha még az sem használ,akkor kiveszem.de onnantól már nem lehet visszatenni :-)

2010. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem még az is bevált, hogy ha sír és álmos, akkor oldalra fordítom, odateszem a "dögöt" (plüsskutya) nézegetni és elalszik.
2010. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a csörgő az jó ötlet ,még nem próbáltam,majd holnap, sajnos otthon csak akkor alszik el ha szopizik, magától nem, bár nagyüzemben próbálom szoktatni. A baj az hogy a 4. emeleten lakunk, és nincs lift, mire leviszem a gyereket eleve elfáradok, utána meg még cipelem, mert én sírni nem fogom hagyni, habár akkor inkább ordításról beszélünk, ráadásul már csak olyan helyeken merek vele menni ahol nincsenek sokan. Irigyelem azokat az anyukákat akik órákig tudják sétáltatni a babájukat, és nem is sírnak.
2010. okt. 1. 21:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pont 4 hónaposan kezdődött ez a sírás, már elkezdte érdekelni a nagyvilág, inkább nézelődni szeretett volna alvás helyett. Az segített, hogy hasra fektettem és kilátott a babakocsi orrán és tudott nézelődni., Így egy idő után el is aludt.
2010. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én beteszem mellé a mobilomat, amin Enya megy. Mindig megnyugszik tőle. Mindkét gyerekemnél bevált. Ha elkezd bőgni, tudom, hogy lejárt. Csak ne a fejéhez tedd. Remélem nem árt neki.
2010. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az elején jártunk így. 31 percre volt kalibrálva a gyerek, utána már lilulásig üvöltés következett:( Persze így alig jutottunk ki az utcából már jöttünk is vissza. Mindent kipróbáltam semmi sem segített. Majd jött a költséges ötlet. Új babakocsi. Drága volt, de megérte. Az elsőt szerencsére kaptuk, így nem volt dupla pénzkiadás. Tudom, hogy ez nem a legjobb ötlet, de nálunk bevált. Valószínűleg azért, mert ebből jobban kilátott még akkor is ha feküdt, mert a tetején van egy átlátszó rész.

Sok sikert!

Azért próbálkozz, hátha...Kitartás!! Megy a pozitív energia :)

2010. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!