Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt babakocsis anyukák!...

Tapasztalt babakocsis anyukák! GRACO vs. CHIPOLINO?

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó,hogy van egy 5 hónapos kisfiam,elég negy baba 72 cm,és 9kg.

Nem tudom eldönteni melyik babakocsit vegyem meg.Jövő hónapban venném meg,akkor ugye már 6 hós lesz.


1: [link]


2: [link]


Nekem nagyon fontos szempont,hogy szemből is tolhassam a babámat.Ezért nem tudom,hogy melyiket válasszam.Az elsőnél csak ugy tolhatnám szemből,ha a horddozóban ül,csak nem tudom,hogy 6 hós kora után bele fér majd e,és ha igen meddig???

De az szól az egyeske mellett,hogy használtan sokkal olcsóbban tudnám megvenni( kb.25-30 ezerért)


Második mellett az szól,hogy átforditható a tolókar,igy nem lenne problémám ezzel,de nem találok ebből,használtat,és csak ujjonnan tudnám megvenni 45ezerért!


Melyiket legyen???

Nem tudom eldönteni,hogy most vegyek egyet olcsóbban,és lehet bele sem fér majd a babám,vagy vegyek 20ezerért drágábban.

És mi van akkor ,ha 7-8 hósan felül,és elég lesz csak a sima sport rész,és a chipolinora kiadok 45ezret,és Graco ugyanazt tudja sokkal olcsóbban,mi legyen?????

DE ha megveszem,azonnal szeretném használni,nem akarok várni,amig felül a babám!ha esetleg valakinek van gracoja,nem mérné meg nekem,a hordozó hosszát???

Köszi előre is a válaszokat,és bocsi,ha kicsit zavaros lett!!!:)


2010. okt. 1. 11:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

13:26!

KÖSZÖNÖM!:)

Akkor lehet Chippolino lesz!

2010. okt. 1. 13:30
 22/26 anonim ***** válasza:

Akkor felsleges a a babahordozó, simán vegyél egy babakocsit.

ha szemből is akarod látni, akkor átfordítható tólókarost.

Nem értem minek akarnál ekkora korában még hordozót is.

2010. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

ÉPP EZ VOLT A KÉRDÉSEM!!!!!!!!ITT SOKAN EL SEM OLVASSÁK RENDESEN A KÉRDÉST!!!ÉRDEMES E VENNEM HORDOZÓSAT VAGY NEM!MEGKAPTAM A VÁLASZOKAT!KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKI SEGITSÉGEMRE VOLT!!!

SZÉP NAPOT NEKTEK!!


DE MÉG SZIVESEN FOGADOM A VÁLASZOKAT!!!:)

2010. okt. 1. 13:54
 24/26 anonim ***** válasza:

11:51-es vagyok

Nézz körül, max vidd el a babát és próbáld bele a babakocsiba. Sajnos, ami átfordítható tolókaros, annak a bolygókerék mindig hátra fog kerülni, tehát nem biztos, hogy kényelmesen lehet tolni.

A bebego-nak van még olyan, aminek az ülését lehet fordítani, a bnőmnek van olyan, ő is használtan vette.

Hordozósat nem érdemes venned, már nem fogja szeretni a babád, érdekli a világ, nézelődni akar.

A Giraffe Clubnak is van átfordítható tolókarosa. Itt a link, ezt sok helyen hordozó nélkül is megveheted, gondolom úgy olcsóbb is.

[link]

2010. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

11:51-es ismét.

Nézz körül a babycenter honlapján és a nikicabababolt.hu-n.

2010. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
KÖSzike szépen!
2010. okt. 1. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!