Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt babakocsis anyukák!...

Tapasztalt babakocsis anyukák! GRACO vs. CHIPOLINO?

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó,hogy van egy 5 hónapos kisfiam,elég negy baba 72 cm,és 9kg.

Nem tudom eldönteni melyik babakocsit vegyem meg.Jövő hónapban venném meg,akkor ugye már 6 hós lesz.


1: [link]


2: [link]


Nekem nagyon fontos szempont,hogy szemből is tolhassam a babámat.Ezért nem tudom,hogy melyiket válasszam.Az elsőnél csak ugy tolhatnám szemből,ha a horddozóban ül,csak nem tudom,hogy 6 hós kora után bele fér majd e,és ha igen meddig???

De az szól az egyeske mellett,hogy használtan sokkal olcsóbban tudnám megvenni( kb.25-30 ezerért)


Második mellett az szól,hogy átforditható a tolókar,igy nem lenne problémám ezzel,de nem találok ebből,használtat,és csak ujjonnan tudnám megvenni 45ezerért!


Melyiket legyen???

Nem tudom eldönteni,hogy most vegyek egyet olcsóbban,és lehet bele sem fér majd a babám,vagy vegyek 20ezerért drágábban.

És mi van akkor ,ha 7-8 hósan felül,és elég lesz csak a sima sport rész,és a chipolinora kiadok 45ezret,és Graco ugyanazt tudja sokkal olcsóbban,mi legyen?????

DE ha megveszem,azonnal szeretném használni,nem akarok várni,amig felül a babám!ha esetleg valakinek van gracoja,nem mérné meg nekem,a hordozó hosszát???

Köszi előre is a válaszokat,és bocsi,ha kicsit zavaros lett!!!:)


2010. okt. 1. 11:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ha ilyenetek van (graco),meddig fért a babád a hordozóba,mik a hordozó méretei??Leirnád?Hálás lennék!:)
2010. okt. 1. 12:04
 12/26 anonim ***** válasza:

A hordozóba nem fog beleférni a baád már semeddig sem. Nekem ekkora fiam és lányom volt ennyi idősen és egyiküknek sem volt már kényelmes a graco hordozója...igazából a lányomnak már 4-5 hósan se..ült volna fel benne folyton...

Én megértem h szeretnéd szemből is látni, így mi vettünk egy quinny buzz-t használtan 35 ezerért.

De most láttam a teszen 2 db pierre cardin ps692-t annk is megfordítható a vázon az ülése, az egyik 25 ezer a másik 30 egyik piros, másik kék. Olyat vennék.

2010. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok a chipolinoról még annyit hogy ez megfordított tolásirányban nagyon nem lesz praktikus mert hátulra kerülnek a bolygós kerekek...aminek nem sok értelme van...mintha fix lenne olyan érzés lesz, ami terepen jó de városban szerintem nem.
2010. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
első vagyok, most dolgozom, de otthonról leírom neked a méreteket! Az enyém másfél éves koráig befért, talán picit több, akkor volt olyan 85 centi körül, de már pontosan nem emlékszem. Most 3 éves, kb. másfél éve vettük helyette az autós ülést, mert már alig tudtuk belenyomorgatni :) épphogy befért:)
2010. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
a 12.11 es vagyok...most lehet h akkor én félreértek vmit...az a kérdés hogy a hordozója meddig használható autósülésként? Vagy az a kérdés hogy meddig használható benne a babakocsiban mint eszköz??? Mert ha az a kérdés meddig használtuk autósülésként akkor 8-9 hónap, de ha babakocsiztunk már ültek a sportrészben ennyi idősen régen...
2010. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nekünk graco ultima Ts-es van, az eljétől, amire rá lehet rakni a hordozót,

De 5-6 hónaposan már kevesebbet használtuk rárakva, inkább akocsiban volt bekötve, félig fekvőbe,, amúgy meg 6 hónaposan felült lányom, azóta csak ült.

Magát hordozót az autóban 10 hós koráig használtuk, akkor, akkora nőtte ki hosszban(majdnem 80 cm volt) igaz ő csak abban az időben volt 9 kg.(amúgy ahordozó 13 kg -ig jó)

A babkocsit-18 hónaposan- még használjuk, én szeretem a Graco nagyon.

2010. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

előző

Szerintem felesleges hordozós babakocsit venni, egyszerűbb egy 0-18 kg való gyerekülést kocsiba.

Vegyél egy dönthető sportkocsit.

[link]

Lehet hogy még előbb is felült, nekem a fiam is felült 8 hónaposan, pedig ő is nagy baba volt.

2010. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a Graco.
2010. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Jujjj,de elmentünk az erdőbe!!!!:)))))


NEM AUTÓSÜLÉSRŐL VAN SZÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CSAK SIMÁN A BABAKOCSIBAN VALÓ UTAZÁSRÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amugy köszönöm az eddigieket!:)

2010. okt. 1. 12:59
 20/26 anonim ***** válasza:
Szia nekem is Graco-m van! Imádom attól függetlenűl, hogy ugye a kart nem lehet átfordítani. DE a hordozóba a te fiad már nem fér bele most sem szerintem. Az én lányom 7 és fél kg és 65 cm. Most még pont elfér benne, de nagykabátban már nem fogom tudni őt becsatolni, mert már nem lehet nagyobbra állítani az övet enne. Nem is értem miért írják 13 kg-ig. Hülyeség. Cm-ben mi még meglennénk benne. Tehát neked tuti nem lesz jó a Graco a hordozó miatt.
2010. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!