Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai hasfájás: ha nappal...

Éjszakai hasfájás: ha nappal nincs semmi baja a babának, de este nagyon feszíti magát és sír, akkor az hasfájás lehet?

Figyelt kérdés

Nem éhes, nincs kaki, nincs melege, nem fázik. Nappal eszik, alszik, minden okés, aztán esti szoptatás után kezdődik a kínlódás, ami eltart éjfélig-kettőig, majd újra csönd. Mi lehet ez?

1 hetes a baba.


Ha hasfájás, akkor mit tehetek?


2010. szept. 30. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Velünk kb ugyan ez volt a helyzet. Fürdés után 8 óra körül kezdődött és éjfélig tartott. Ez bizony azt hiszem hasfájás lesz... Nekünk a hason altatás és az Infacol használt. Masszíroztam neki a kis hasát, tornáztattam, de ennél többet sokkal nem tehetsz, nehéz és rossz látni, hogy sír és tehetetlen vagy de elmúlik hidd el. Ez csak egy átmeneti nehéz időszak. Most vagyunk 3 hónaposak és semmi bajunk már a pocakkal.

2010. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hasfájás lesz, nálunk is mindig este kezdődött és eltartott éjfél-1-ig. Mi sétáltunk vele úgy, hogy a hasa a karunkon volt, tehát hassal lefelé volt a baba a karunkban. Így mindig megnyugodott.
2010. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próáld ki a hasmasszázst, védőnőd szerintem tud benne segíteni.
2010. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy hasfájás. mi minden büfiztető/pukiztató vackon végigmentünk,úgy istenigazából semmi nem használt ezek közül.

Mi is kettőig kínlódtunk, főleg ő. Úgy nyugodott meg, és rendszerint úgy aludtunk el, hogy az egyikőnk mellkasán elnyúlt, jobbról-balról kitámasztottuk magunkat (a karunkat) párnákkal, hogy ne gurulgasson el. és így tudott aludni.

Sok sikert! tudom, hogy nem vigasztal, minket sem..de a 3. hónapra az egyik napról a másikra múlt el szinte..

sok

most 3,5 hónapos

2010. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Ezek nem túl jó kilátások :(


A virrasztás egy dolog, de annyira rossz nézni ahogy szenved, ráadásul a tesót is nagyon zavarja a babasírás :(

A nagy is hasfájós volt éjszaka, mi is szendtünk mindenfélét 3 hónapos koráig, de azért az nem volt ennyire gáz :( 2-3x ébredt sírva, amikor fél órát kellett ringatni, vígasztalni, de ez a picurka meg kisebb megszakításokkal folyamatosan kínlódik ebben az időszakban.

2010. okt. 1. 04:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a kórházban a szoptatási tanácsadó, hogy az éjszakai hasfájás mindig a tartósítószert tartalmazó ételektől van.
2010. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám ezeket az ételeket kiszűrni?


Gondoltam már én is rá, hogy valami olyat eszem, amit nem kellene, de akkor miért csak ekkor fáj a hasa?

2010. okt. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!