Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire lehet kihasználni a...

Mennyire lehet kihasználni a babakocsit télen? (dec. -febr. )

Figyelt kérdés

Karácsonyi babánk lesz.

Mikor fogom tudni használni a babakocsit?

Elég csak a hordozó?


2010. szept. 29. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hááát, ha azzal akarod cipelni....

Mi babakocsival mentünk a legnagyobb hóban is sétálni. Na ilyenkor viszont nem előny a pici kerék. :(

2010. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagykerekű babakocsival simán lehet menni. Nekünk Bergon van, szupi nagy hóban is. Hordozóval sétáltatni nehéz lenni.
2010. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

télen is kell a babának a friss levegő, séta. tehát szerintem elengedhetetlen a babakocsi is. arról nem is beszélve, hogy azt nem pár hónapra veszed, hanem majd tavaszra nyárra is.

tényleg fontos a nagy kerék (főleg ha vidéken laksz) a latyak és hó miatt. van lábzsák, vastag pléd stb amivel majd jól betakarod, és legyen jól szélvédett, téliesíthető a kocsi. jó ha van hozzá esővédő, mert az a széltől is véd.

vegyél csak, olyat, ami sportkocsivá alakítható. szerintem .

2010. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

olyat vegyél, amibe lehet tenni textil mózest, az is ad egy plusz védelmet.Amúgy jó pár hétig bizti nem fogsz vele kimenni, de azért ha a hideg és a hó elhúzódik, nehéz lesz babakocsi nélkül, vagy egy kis kereküvel.

Nekünk októberi babánk lesz, tehát jó masszív kocsi kell, mi ezt választottuk:

[link]

van hozzá minden, láttam élőben, jól télieíthető, és ha bolygó kerékkel rendeled, az is masszív.

2010. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell babakocsi, gondolom nem fogtok otthon ülni tavaszig.Ha nem lesz nagyon hideg,már két hetes korától kiviheted, addig fokozatosan szoktasd a hideg levegőhöz.Előbb öltöztesd fel, nyisd ki az ablakot minden nap kicsit több ideig.Nekem őszi babám van, így már egy hetesen kint sétáltunk minden nap egyre többet.Decemberben már négy hónapos volt, de én a legnagyobb hidegben is kivittem réteges felöltöztetve.Hóesésben is mentünk, esővédővel, mert a kaja nem jött fel a boltból, a férjem meg minden nap sokáig dolgozik.Én azt javaslom, hogy nagyobb kerekű babakocsit vegyél, de olyat,ami bolygósítható, mert sokkal könnyebb irányítani.Nekünk az első kocsi nem volt bolygósítható,vért izzadtam a kanyarokban,és két kéz kellett hozzá.
2010. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is decemberi babám van, mózessel használtuk a babakocsit kb. hat hónapos koráig. Szerintem kényelmesebb neki, mint egy hordozó. Mi december végén már mentünk sétálni, pedig két kilóval hoztuk haza a babót. A nagy kerék nemcsak a hó miatt jó, hanem a "remek" utak miatt is. A kocsinkra rá lehet tenni a hordozót is, de ha direkt sétálni mentünk (tehát nem vásárolni, ügyintézni, amikor csak kivettem a kocsiból a hordozót és rá a kerékre), akkor sokkal jobb volt a mózes, jobban is véd.
2010. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben született a fiam és napi 3-4 órákat sétáltunk hóban-fagyban, azóta se ennyit:( Nekünk is Bergon babakocsink volt, nagyon könnyen boldogultam a nagy hóban is
2010. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Novemberi babám van. Hatalmasokat aludt a teraszon bebugyolálva a mózesben. Kell egy babának a jó levegő. Nyilván nem a fagy. Legyen jól téliesíthető. Érdemes még termozsákot venni hozzá. Gyorsan kerestem egy képet, nyilván van ennél sokkal olcsóbb is.


[link]

[link]

2010. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!