Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS 15 hós oltás utáni lázat...

SOS 15 hós oltás utáni lázat mivel lehet hatékonyan csillapítani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
yíhŰTŐFÜRDŐ, pANADOL VAGY nUROFEN... BÁRMELYIK LÁZCSILLAPÍTÓ LEVISZI A LÁÁT. mIKOR KAPTA AZ OLTÁST?
2010. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bOCSI, BENYOMTAM A CAPS LOCKOT ÉS NEM OLVASTAM ÁT, MIELŐTT ELKÜLDTEM!!! Már megint... :S
2010. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokan ellenzik, de nekünk magas láznál az állott vizes törölközőbe való csavarás is segített. Egyébként a védőnő is ezt tanácsolta. Illetve előzőek !

Mi holnap megyünk a 15 h oltásra :_S

Mennyi a láza a kicsidnek?

2010. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, meg Germicid kúp, aztán nem tudom pontosan hány órával később panadol, aztán megint germicid. De hívd fel az ügyeletet, ott szakszerű és pontos tanácsot adnak!

Kitartás.. !

2010. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Germicid, ha a szirupok nem használnak. Az én kislányomnak nem volt elég a lázcsillapítás, 39 fokos volt 3 napig, aztán kapott antibiotikumot, mert a torka is piros volt. Kijött rajta a himlő, nagyon megszenvedett az oltástól!
2010. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi felváltva Germicid kúp, ez volt a legjobb, Nurofen szirup és langyos hűtőfürdővel tudtuk levinni a lázát.
2010. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mikor kapta az oltást?

Az én fiam múlthét csütörtökön kapta meg az oltást.

Másnapra taknyos lett de nagyon két napig szívtuk az orrát meg hőemelkedése volt.Azóta semmi baja még hőemelkedése sincs.De nekünk a doki aki beadta az oltást azt mondta,hogy most péntekre várható nagyon magas láz, és germicid C kúpot javasolt.

2010. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!