Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vastag nadrágot adtok...

Milyen vastag nadrágot adtok pl.10 fokig a babátokra?

Figyelt kérdés
Elég egy kordbársony nadrág, vagy 20 fok alatt már kell a pamuttal bélelt nadrág? 10 hós a fiam
2010. szept. 28. 09:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért vagyok bizonytalan: még nem jár a babám, ezért kicsit talán kevésnek érzem a szimpla nadrágot, de a bélelt nadrágot meg soknak, nem igazán tudom levezetni, hogy akkor később mínusz fokokban mit adok rá. Ezért kértem a segítségetek, hogy a ti babátoknál mi vált be.
2010. szept. 28. 11:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Én egy vastagabb melegítőt vagy egy vékonyan bélelt nadrágot adok rá (bársony, farmer), 9 hónapos kislány, szintén babakocsiban tolom. De ott van készenlétben a pokróc. Én is adtam már rá harisnyát is ebben a hónapban, amikor nagyon erős szél volt, akkor kevésnek éreztem csak egy nadrágot.
2010. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10 hónapos fiamra még én sem adtam harisnyát, azért, mint itt többen: mit adok rá, ha 10 fok lesz. Most még azért jobb idő van. És inkább felülre adok több réteget. rövidujjú body, hosszúujjú pólópulcsi és dzseki, ami 2az1-ben, mert ki lehet venni a belsejét, ami egy zipzáros meleg kardigánként is funkcionál.

Alul farmer, vagy ha hűvösebb van, van egy bélelt vastagabb nacija, vagy kordnadrág. A nadrág hosszúságától függően (ha ül feljebb csúszik) térdzokni és kiscipő (kocsicipő)

Az ikeás pléd és az esővédő azóta a kocsi aljában van, mióta használjuk, még nyáron is vittem, ki tudja mikor kell.

Télen, a mínusz fokokban fogok harisnyát adni az overál alá, meg a babakocsinak is van téliesíthető része...

2010. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egy vékonyabb harisnyát és egy vékonyabb nadrágot adok a 10 hónapos fiamra. Azért a kocsiban ülni nincs olyan meleg. Én is próbálgattam többféle kombinációt, ez jött be. Később majd jön a vastag harisnya, vastag nadrággal. Télen meg a lábzsák a kocsira.
2010. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy segített! Egyelőre akkor szerintem nálam is megy s fiók aljába a harisnya, legalábbis a vastagabb :) A vékony harisnya, vékony nadrággal is jó ötlet, köszönöm!
2010. szept. 28. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!