Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vastag nadrágot adtok...

Milyen vastag nadrágot adtok pl.10 fokig a babátokra?

Figyelt kérdés
Elég egy kordbársony nadrág, vagy 20 fok alatt már kell a pamuttal bélelt nadrág? 10 hós a fiam
2010. szept. 28. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég a kordbársony. 1 éves babámra csak sima melegítő gatyót adok, vagy egy farmert, mikor mit. Nem kell még ilyenkor a béléses ruha.
2010. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én adok alá egy harisnyát és felé egy kord- vagy farmer nadrágot.

8 hónapos baba anyukája

2010. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
van egy 10 hónapos kisfiú, akivel találkozni szoktunk a templomban. Utoljára 10-13 fokban láttam, bársonynaci volt rajta és az anyukája mindíg ad rá harisnyanadrágot is. Az én 8 hónapos fiamnak melege van, ha harisnyanadrágot is adok rá. Igaz, kocsival járunk.
2010. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért még várok válaszokat! :)
2010. szept. 28. 10:21
 5/15 anonim ***** válasza:
én is adok rá harisnyát,10 hónapos a fiam.
2010. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem szeretnék bántónak tűnni, de azokat az anyukákat kérdezem, akik harisnyát is adnak, hogy mit fogtok adni ha 0 fok lesz, vagy esetleg mínusz 10? Tényleg nem rosszból, csak kérdezem. Akkor dupla harisnya? Vagy hogy kell ezt megoldani? Mert én még nem adok harisnyát a kislányomra, pont amiatt, hogy félek, mit adok rá a nagy hidegekben (meg amúgy sem fázik). Ti hogy csináljátok?
2010. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is pont ezt akartam kérdezni, hogy ha igazán hideg lesz, akkor mit adtok majd a babára?

Én egyébként már a múlt héten is láttam olyan szülőt, aki a babakocsiban üldögélő kislányra vastag téli kabátot adott, miközben a fiamon volt egy rövid ujjú body meg egy vékony pamut pulóver. Nagyon nem értem az ilyet, ha beizzad a baba, csak nagyobb az esélye annak, hogy megfázik...

2010. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Ha nagyon hideg lesz, akkor ott a vastag, bélelt overál vagy 2 részes (kabát+kantáros nadrág) vagy a sima bélelt nadrág!

Azért most is hideg van, én adok rá 1 harisnyát(nem vastagot), nadrágot ami nem bélelt (vagy lábas nadrág felé polár nadrág), 1 hosszú ujjú bodyt, 1 kardigánt, sapkát és egy polár kapucnis pulóvert! Szerintem kell rájuk ennyi, és az én babámnak nincs melege és nyugodtan alszik, akár 1 órát is kint a levegőn így!De mindenki kitapasztalja mi a jó a babájának!

8 hónapos baba anyukája

2010. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 5 hónapos. 10 fok körül le4vegőzéskor, két réteg van rajta: pamut rugi és vékony nadrág, vagy pamut bélelt rugi a body fölött. A doki szerint pont jó. Ha hidegebb lesz, 0 fok alatti hőmérséklet akkor a vékony rugi fölvesszük és béleltet is meg persze takarót. Ha már jár akkor több esély van a megizzadásra.
2010. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha már jár, szalad, mászik nyilván nem kell rá ennyi réteg, de az én babám még csak ül, forog!
2010. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!