Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok babátokra fekete...

Adnátok babátokra fekete nadrágot?

Figyelt kérdés
Kislányomnak csak színes, vidám ruhákat vettem eddig.Most volt egy olyan akció a C&A-ba, hogy 2 nadrág egy áráért.Az egyik fehér, a másik fekete.Megvettem, de nem tudom, hogy a feketét ráadjam-e.Felpróbáltam fehér, lila és sárga felsővel, nagyon kis csinos volt, de a nagyszülőknek nem tetszene.Valami kis vidám, világos színű pólóval adnám a babámra.Szerintetek?
2010. máj. 20. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, simán ráadnám, Nekünk volt fekete Adidas melegítője, csak már kinőtte. Cuki volt benne. Most is van fekete gatyója. Nincs abban semmi rossz, főleg ahogy írtad, vidám, színes felsővel.
2010. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor mentek a nagyikhoz, egyszerűen ne abba vidd, menjetek abba játszótérre, homokozni, mondjuk sztem tök vagány egy fekete nadrág! És van még az az akció?
2010. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add rá, színes felsővel simán jó. Én vinném a mamákhoz is benne.
2010. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is ráadnám. Színes pólóval teljesen jó! Igaza van az előzőnek, ha mentek a nagyihoz, ne vidd ezt a nadrágot...

Mondjuk engem hidegen hagyna, hogy mit gondolnak. :)

2010. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!:)

Szerintem van még ez az akció, másfél hete vettem.1700 ft a két darab, de nagyon jó anyagjuk van, nem ez a bolyhosodó.

2010. máj. 20. 09:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Simán ráadnám azon legalább nem látszik a kosz. :-)) Van is sötétkék és sötétbarna nadrágja is.

Mondjuk egy fehérrel nem tudom, mit kezdenék...

2010. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én mamim is utálja ha sötétben van a baba:D Vagy ha farmerben, na attól frászt kap:) Egyszerűen oda nem viszem olyanban.
2010. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem mászik a babám, úgyhogy nem lesz koszos a fehér:)Igen, ezt fogom csinálni, ha a nagyszülőkhöz megyünk akkor nem adom rá:)
2010. máj. 20. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van fekete nadrágja! Simán ráadhatod!
2010. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is egy fekete ruhája volt és van is a kislányomnak. Miért rosszabb, mint bármi más szín? Szerintem egy fekete nadrág vagy kisszoknya egy világos felsővel nem csak csinos, de akár ünnepi öltözék is lehet egy babán is, nem csak később.. A kislányomnak pl. van fekete-fehér virágmintás kis nyári ruhája is, mikor abban volt, mindenki azt kérdezte, hol vettem, mert ők is vennének... (egyedi darab, mert turis :D )... Ne vidd a mamához abban, ha neki nem tetszik, de máshová nyugodtan add rá... A fekete ugyanolyan szín, mint a többi, nincs ebben semmi...akkor fehéret se adjunk, mert nem egy kultúrában az a gyász színe...
2010. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!