Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a babám...

Hogyan szoktassam rá a babám az itató pohárra?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a babám 7 hónapos és nem hajlandó inni csak cumisüvegből. Bármilyen itató poharat próbáltunk már (csak 4 típus van itthon), rendes pohárból sem, csak harapdálja a szélét és pocsol vele. A cumisüveget szépen megfogja, iszik belőle, de ezeket a csőrös dolgokat nem akarja elfogadni. Anyósom már teljesen kikészít miatta, hogy a gyereknek már innia kellene csőrös poharakból, mert ez azt mutatja, hogy el van maradva a fejlődésben.

SEGÍTSETEK!!!!! MEGŐRÜLÖK!


2010. szept. 27. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen fajtát próbáltatok?

Nálunk az volt, hogy kemény csőrűvel hiába próbálkoztam, a mai napig nem tud olyanból inni. Viszont a puha, szilikon csőröst simán elfogadta (Nuby, csöpögésmentes).

Kaja közben (és fürdés közben) pedig már tanitgatjuk rendes pohárból is inni, hogy azt is szokja.

2010. szept. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem 7 hónaposan még egyáltalán nincs elkésve. Ha 17 hónapos lenne, és akkor írod, az más tészta. De ő még kicsi, ne aggódj ezen.
2010. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le van maradva? 7 hónaposan? Nekem 10 hós és cumisüvegből iszik. Most szoktatom, de ő sem szívesen iszik másbó. Nem szabad erőltetni. Én csőröset nem vettem, pohárra szoktatom. Lassan majd átszokik.
2010. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!

A puha szilikonos, az Mamm-os, az sem vált be! De köszönöm a nyugtatást, mindenkinek! Anyósom kiborít. Igaz havonta csak egyszer találkozunk, de telefonon mindig oktat! Hogyan etessem, mit adjak neki enni, mit kell már tudnia ennyi idősen a gyereknek! Szombaton a pohárral készített ki, (csorgott a víz a gyerek ruhájából), tegnap meg azért kaptam, mert még nem jár négykézláb a gyerek, csak úgy mászik, mint a fóka, meg egyébként is, már állnia kellene. Húúúú! Borzongok ha rá gondolok!

2010. szept. 27. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!