Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hordtok magassarkút?

Anyukák, hordtok magassarkút?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 19:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nekem kényelmetlen. Sose szerettem, csak alkalmakkor veszem fel. Amúgy is sportos anyuka vagyok, és nem a magassarkútól függ a nőiességem. :-)
2010. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Újra igen, azt hittem kényelmetlen lesz, de sikerült egy kényelmes magassarkút venni most, abban sétálunk babakocsival.
2010. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, akármilyen gyarló vagy kicsinyes dolog is, kell a magassarkú, a smink, és a jól eltalált ruha, hogy elememben legyek. Mivel többségében nem ez a jellemző, hanem a kényelmes és kicsit kopott külső -brr.
2010. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak pár hete, jó sok kihagyás után. A babakocsit nem ebben tolom, de ha csak tehet felveszem.
2010. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem azert, mert nem vagyok noies es elegans, epp ellenkezoleg, viszont 178 cm magas vagyok, a ferjem csupan par centivel tobb, mint en, igy szepen megkert, hogy a magassarkut mellozzem, amikor egyutt megyunk valahova (teljesen ertheto, hogy miert, engem is zavarna, ha magasabb lennek, mint o, foleg, hogy mindig kihuzom magam). A jatszoteren es a ket gyerekkel valo bamulgatos setan kivul szinte mindenhova egyutt megyunk a ferjemmel, az elobbiekhez meg nem veszek fel magassarkut, nem lenne vicces 16 kilos gyereket magassarkuban tutujgatni ugy, hogy kozben babakocsit is tolok.

2010. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
igen, de csak alkalmakkor, ha megyünk valahová. A babakocsinak lapossarkúban is tetszem:) A fiamról nem is beszélve:))
2010. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én hordanék, de ami van, még nem fér bele a lábam, másrészt meg a nagyon magas sarkúban egyszerűen nem tudok járni. Billegek össze-vissza, és úgy megyek, mint aki betojt. Így hát marad a lapos, vagy csak minimális sarok.
2010. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolso: szerintem jol csinalod. Most ismet nagyon nagy divat a magassarku, ahogyan par evvel ezelott inkabb a lapos jott be. Szeretem mindkettot.

De kifejezetten igenytelennek tartom es nagyon szanalmasnak, nevetsegesnek, amikor olyanok vesznek fel magassarkut, akik egyaltalan nem kepesek benne menni, sem lassan, sem gyorsan, sem sehogy. Es rengeteg ilyan not, leanyzot latok (foleg a fiatalabb korosztalyban). Nemelyik tenyleg ugy megy, mint aki betojt. Es egyszeruen nem tudom felfogni, hogy miert kell eroltetni azt, ami nem megy, eloszor talan meg kellene tanulni hordani valamit, mert ez igy nemhogy nem elonyos, hanem kifejezetten hatranyos...

2010. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Az én anyum hord.
2011. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!