Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fürödhet egy baba a...

Mikortól fürödhet egy baba a nagykádban? (velünk)

Figyelt kérdés
2hónapos,de a kádja már kicsi neki,alig tudom megmosni.Vennünk kell egy nagyobbat vagy a nagykádba fürdetni.Lehet már ilyen pici korban is ott,vagy még nem?Ha igen,akkor hogyan?Mennxi vízbe,hogy fogjam..stb?Első baba,és nemtudom együtt ilyen picivel hogyan kell fürödni.Van ez a műanyag kádba helyezhető valami,(nemjut eszembe a neve)azt belekell rakni a nagykádba,könnyebb úgy?Köszönöm ha írtok ötleteket.
2010. szept. 25. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi kb. 3 hónapos kora óta fürdetjük a nagy kádban míg nem tudott ülni addig fekve ilyen szivacsfürdetőben.

20 hónapos kisfiú anyukája

2010. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
olyanunk is van,de akkor nagyon kevés vízet lehet a kádba engedni,hogy ne lepje el a szivacsot,nem?Meg az megszívja magát.
2010. szept. 25. 19:35
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Soha nem fürödnék együtt a babával,mert egészségtelen. Lehet kevés vízben is megfürdetni a nagykádban is.
2010. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nemtudom mitől lenne egészségtelen,nyilván lezuhanyoznék előtte,a kád is tiszta..stb,az ő kádján is lehet ugyanolyan"kosz"vagy bármi mint a miénken,én nemfogom mindentől így óvni,szerintem ebben semmi egészségtelen nincs.Nyilván ha beteg lennék,vagy valami fertőzésem lenne,nem fürödnék vele,de ilyenről szó sincs.
2010. szept. 25. 19:43
 5/16 anonim ***** válasza:
2010. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

19:40-nak

te bolond vagy:-((((((

2010. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
1 hónapos kora óta fürdetjük a nagykádban, sima csúszásgátlós szőnyegre fektetve. Nagyon szerette úgy. Viszont soha nem fürödnénk vele egyszerre. Mi velünk sem fürödtek a szüleink, így nagyon jó volt...
2010. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
3 hós elmúlt a babám, igaz nincs kádunk, de már több mint 1 hónapja velem tusol...
2010. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi kb. fél éves kora óta fürdetjük nagykádban. Hol együtt fürdünk, hol külön. Ebben én sem látok semmi kivetnivalót. Nem vagyok beteg, ápolt vagyok, előtte meg persze tusolunk. Amikor még nem tudott ülni, akkor mindig együtt fürödtünk, én ültem a a kádban nyújtott lábakkal, közte a gyerkőc. Alaposan lemosdattam, meg rugdosta a lábával a vizet, aztán jött apa, és bevitte a szobába felöltöztetni, én meg addig lazítottam egy kicsit a vízben :)
2010. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9 hós kislányom még kiskádban fürdik. Ugyanis nincs nagykád, csak zuhanyzónk.
2010. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!