Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lappanghat egy egyszerű...

Meddig lappanghat egy egyszerű nátha?

Figyelt kérdés
2 hét lehet?
2010. szept. 25. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem :)) Néhány nap alatt kijön, ha [link] valami víros. 2 hét alatt a szervezeted leküzdené.
2010. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, ezt ügyesen csináltam :S Tehát a link: [link]

2 hét túl sok, a szervezeted ennyi idő alatt meg is birkózik vele, ha elkaptál vmi vírust.

2010. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert kb 2 hete baba látogatóban voltunk a babámmal és neki pont akkor kezdett el folyni az orra.Semmi extra pár nap alatt helyre is jött.Ez a baba most a héten belázasodott.Úgy érzem talán az anyuka engem okol.Legalábbis úgy érzem.

De neki sokkal komolyabb a betegsége,mert lázas és köhög.

Szerinted?

2010. szept. 25. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinem nem tőletek kapta el. Most van valami ilyesmi járvány (mindenhonnan azt hallom, hogy sokan betegek), nálunk a férjem hozta haza, én két napra rá betegedtem meg (láz, nátha, borzasztó köhögés), a lányom meg utánam egy nappal náthás lett (nála csak ennyi). Ez kb. két hete volt, most már ő rendbe jött, csak mi köhögünk még.
2010. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is épp ezen filózunk, hogy én vajon csak akkor "adtam meg magam", amikor már a többiek jobban lettek, vagy ez egy másik vírus, mert én másfél héttel később dőltem ki, mint ők... :o)
2010. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!