Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a kismamablo...

Mi a véleményetek a kismamablogról, beváltak Vida Ági babapszichológus tanácsai?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 12:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%

A szoptatassal kapcsolatos tanacsain elszornyulkodtem.

Tobbszor is irtam neki hogy szopis temaban felkeszultebb is lehetne.

2010. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

1-2 jó ötletet megfogadtam, de emlékeim szerint sem az altatás, sem a szoptatás nem tetszett.

Eleinte olvasgattam az oldalt, de leszoktam róla, mert kevés volt az info, nem volt elég alapos nekem. A gazdagmami.hu oldalát is olvasom, de mostanában az is mintha kifulladna.


Utolsótól kérdezném (bocs az offért): választ kaptál a hozzászólásodra?

2010. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

Én imádom Vida Ágit!

Az álomba ringató praktikák nekünk nagyon hasznos volt, használtuk a módszereit, és lám csodát, azóta tök jól alszik:)

Ja és az ingyen letölthető nagy babaszakácskönyvből főzök, tök jó receptek vannak, és betartom a tanácsait hónapokra lebontva, hogy mit ehet és mit nem!

Van aki követi valakinek a példáját, van aki hasára csap!

Én követem a tanácsait és egy nagyon egészséges 8 hós kislányom van, akit mindenkinél jobban szeretek:)!

2010. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy végre valaki jót is írt! :)
2010. szept. 29. 10:32
 15/24 anonim ***** válasza:
56%

Én feliratkoztam a hírlevelére, így minden hónapban küld e-mailt. Mit tud a baba annyi idősen, milyen változáson, fejlődésen megy át. Pár dolog nagyon hasznos volt, amire magamtól talán nem jöttem volna rá, de egy-két dolog megijesztett. Kérdeztem a védőnőtől, ezeket már tudnia kéne a babámnak (mindenki tart egy kicsit attól, hogy lemarad a babája a fejlődésben). De a védőnő megnyugtatott, hogy bőven ráér még azokat a dolgokat elsajátítani. Arra már sajnos nem emlékszem, mik voltak azok a dolgok, mert azóta nem is aggódtam miattuk.

Így mindig elolvasom az e-maileket, ha érdekel a téma, akkor továbbkattintok a megadott linkre, azt is elolvasom, de túl komolyan nem veszem, inkább csak tájékoztató jellegűnek.

2010. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is kapok hírlevelet és jó. Van mihez viszonyítanom.
2010. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én is elolvastam az Álomba ringató praktikákat(van,ami bevált,van ami nem). És hírlevelet is kapok a baba fejlődéséről. Azt azért ő is leírja,hogy minden baba más.
2010. szept. 29. 10:49
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát én is kapok hírleveleket a baba fejlődéséről,de szerintem főleg a beszéd kialakulásainak a szakaszainál találok olyan -szerinte már természetes- szerintem hajmeresztő meglátásokat,hogy elgondolkozom rajtuk.Aki ezeket olvassa jobb ha megfogalmaz a levelekkel kapcsolatban magában egy nagy ?.

Papa,mama...stb tudatos használata 8-9 hónapos korban?Hát lehet hogy valakinek a babája képes rá,de a NAGY-NAGY átlag-mint az én babám-nem használta tudatosan ezeket a szavakat.Valamint a környezetünkben vannak velünk egykorú babák is (5 baba fiú lány vegyesen)hát ők is gagyognak rendületlenül,de értelem és tudatosság messze áll tőlük.A többi cikkéről meg nem is beszélek.

Egyik válaszolóddal értek egyet,anyai ösztön az kell egy babához megértés....Alvásgondok-anyukám tanácsa volt a legjobb és az amit én gondoltam ki ennek megoldására.

Szép napot

2010. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Egy-két hírlevele érdekes volt, de nem igazán tudom komolyan venni. Nekem az egésznek nagyon pénz szaga van, egy kicsit amerikai stílusban próbál ránk tukmálni különböző "praktikákat"

Egy -két válaszát olvasva pedig azt látom, hogy nem következetes, nem figyel oda a problémára és nagyon könnyen össze lehet zavarni.

2010. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20%

Már a Babám megszületésénél sokat segített a szülésfelkészítő anyaga. Aztán megvettem a babastartot is ami szintén sok hasznos információt tartalmazott.

Nálunk is voltak alvásproblémák, melyben Ági sokat segített az álomba ringató praktikák mellett a tanácsadásával is.


"pénz szaga van"- ezt nem is értem. Kíváncsi lennék mennyit fizettél a szülészednek és a drága jó védőnő is biztosan karitativ tevékenységből ad neked tanácsot. Nem beszélve a könyvesboltokban kapható több száz baba ápolásról nevelésről szóló könyvekről amik szintén ingyen adják a tanácsokat.


Nálunk bevált Vida Ági és a kismamablog. Mindenkinek csak ajánlani tudom és fogom!

2011. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!