Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért oktat ki mindenki a...

Miért oktat ki mindenki a környezetemben azért, mert még nem adok darabos ételt a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Már kész rémálom egy-egy családi hétvége, állandóan darabos kajákat nyomnak a szájába a nagyszülők szegény gyereknek (pl. haraptatják vele az almát, kenyérhéjat stb...), állandóan résen kell lennem, teljesen lefárasztanak. Kisfiam 10 hónapos, van már elöl hat foga, úgyhogy nagyokat harap mindenből a drágám, aztán pedig fulladozik, öklendezik stb. Ezt valamilyen oknál fogva sem a nagyszülők, sem a védőnő nem akarja megérteni, felfogni, mindenki megszól miatta, amiből már elegem van. Csak én vagyok így ezzel? Mit tudnék ellene tenni, hogy végre megértsék, várjam, meg, amíg megtapasztalják ők is (hagyjam megfulladni a gyereket a kezük közt)?
2010. szept. 23. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Így válaszoljon normálisan az ember. Nem tudom, hogy a kedves kérdező vagy valami nagyokos pontozott le, de az nyugodtan etesse a gyerekét 18 éves koráig pépekkel.

....még írnék ide valami cifrát, de azt úgyis kitörölnék :-(((

2010. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves Első! A válaszokat a kérdező semmi esetben sem tudja lepontozni, fogalmam sincs, hogy ki a felelőse, ha én válaszolok valamit, engem is gyakran lepontoz, nem tudom, mi alapján, szóval ezért ne hibáztass.

Kedves Mindenki! Köszönöm még egyszer a válaszaitokat, sok jó tanácsot kaptam!

2010. szept. 24. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!