Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, hogy túleszi magát a baba?

Van, hogy túleszi magát a baba?

Figyelt kérdés
Eddig erre még nem gondoltam, de annyit bukik, hogy erre most gondoltam..
2010. szept. 22. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? És mióta bukik sokat? Minden etetésnél bukik? Vagy hogy van ez? Kicsit részletesebben leírnád? Mert lehet túlevés is az oka, de ha nagyon gyakori akkor egész más is állhat a hátterében.
2010. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajjajj,de még hogy hogy túleszi..Az enyém picinek volt h sugárban hányt miatta..De ha levettem volna ciciről,üvöltött volna.
2010. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen van, az en kisfiam annyit alszik egyhuzamba ejjel (este 7:30-8-tol masnap reggel 9-ig, hogy 9-kor mar annyira ehes, hogy 300ml kepes lehuzni egybol. Aztan szegeny mindig bukik egy kis ido mulva. Maskor nem fordul elo csak a reggeli mohosagnal. Most gondolkodtam azon, hogy kolteni fogom 6:30-7-kor amikor en felkelek megetetem es utanna megprobalom letenni ha meg almos mert nem tudom mit tegyek vele. Ha kevesebbet adok neki akkor meg kapkod az uveg utan. De minden reggel tuleszi magat es kibukja.
2010. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Á, már minden vizsgálaton és trükkön túlvagyunk a bukás ellen..és cicizés után sugárban nyomja. SUGÁRBAN!! már csak erre tudtam gondolni..:((
2010. szept. 22. 22:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, ma 3 hónapos. Már alig várjuk a hozzátáplálást, állítólag az javíthat..
2010. szept. 22. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!