Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem figyel rám? Másnak...

Miért nem figyel rám? Másnak is ilyen a 15 hónaposa?

Figyelt kérdés
Amikor beszelek hozza sokszor mint ha a falnak beszelnek. Tudom, hogy ebben a korban nagyon elfoglaltak es ki nyilik elotte a vilag de pl amikor csak rohangal, vagy ulunk a kanapen a csendben hiaba beszelel neki nem figyel ram. Sokszor probalom oda forditani a fejet de elforditsa es nem is akar ram nezni. Kicsit gyengenek erzem a szem kontaktust.Nevere sem mindig reagal pedig nem becezgetjuk. Ez normalis?

#figyelmetlenség #15 honapos baba
2022. jún. 26. 17:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hallása?
2022. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

10 esetből kb hányszor reagál a nevére?

Tapsol, integet, ad puszit?

Mutogat? Beszédben hol tart?

2022. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hallasa ugy gondolom,hogy jo mert felebredt a legkisebb zajra is.

10bol 10re nem reagal ha szolok neki.Tapsol, puszit ad ha van kedve. Nem szokott mutogatni. Baba nyelven sokat beszel.

2022. jún. 26. 18:31
 4/25 anonim ***** válasza:
Nevét ha mondod odafordul?
2022. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy egyáltalán nem reagál a nevére és nehezen veszi fel a szemkontaktust gyanús. A mutogatás hiánya szintén intő jel lehet. Nekem is ezek tűntek fel elsőként a kisfiamnál.

Vidd el hallásvizsgálatra elsőként. Aztán ha ott minden rendben, pedagógiai szakszolgálattal nézesd meg!

Lehet, hogy semmi gond nincs nála, de az is lehet, hogy ezek autisztikus tünetek.

Jobb résen lenni.

2022. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Egy dolgot jegyezz meg: ha az anyja úgy érzi baja van a gyereknek, ki kell vizsgáltatni. Én itt kértem segítséget egy családunkban élő gyerek esetében azzal hogy leírtam a tüneteket és a gyanúmat. Kaptam mindent. Erre kiderült hogy autista. Ráadásul nem is enyhén.


Pedig nagyon fontos a korai fejlesztés. Senkire se hallgass! Ha szerinted baj van, menj szakemberhez! Ne az itteniekre hallgass!

2022. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nevere sem fordul oda mindig. Nem tudom, hogy mit gondoljak. Ha pl kamerazunk mamaval vagy barkivel nem fordul oda se. De valamit erzek lehet csak bekepzelem mert elso baba. Angliaban elek eleg rossz itt az egeszsegugy. A vedonot parnapja hivtam azt mondta vigyem tobbet gyerekek koze, playgroupokba.
2022. jún. 26. 21:02
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia . Angliában élünk mi is.

Ne hagyd magad, gp , healtvisitor, folyamatosan zaklasd őket, ha más nem akkor fenyegetés. Ne engedd magad lerazni

2022. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ha ennyj idősen nem figyel a nevére.
2022. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

En nem azt mondom soha nem figyel a nevere de nem mindig.Amugy eleg aktiv kis fiu mindig csinal valamit.

9#

Igen holnap mindenkepp hivom oket ujra.De ilyen ugyben kivel erdemesebb beszelni?

2022. jún. 26. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!