Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor egy síró babát felvesze...

Amikor egy síró babát felveszek ugyan, de mivel nem tudom megnyugtatni, ugyanúgy sir tovább, akkor az miért nem ugyanaz, mintha sírni hagynám?

Figyelt kérdés
Igazából így sem voltam válaszkész, mert nem jöttem rá, hogy miért sír, és nem segítettem rajta, nem?
2022. máj. 28. 02:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én továbbra is úgy látom, hogy nem a kérdésre kaptam választ. Ha éhes vagyok, és egyedül vagyok, ugyanakkora stressz az éhség, mintha valaki vigasztal miatta az én elképzelésem szerint. Látszólag ugyanaz az eredmény, lila fejjel ordít. Elfogadom, ha valaki azt mondja, hogy nem, ezért kérdeztem, de mindenki csak arra reagál, hogy etessem meg. A kérdésben az áll, hogy NEM TUDOM megnyugtatni, nem az, hogy nem akarom. Azért van ilyen szituáció, mondjuk elfogyott a tápszer, vagy pár órára más vigyáz rá, aki nem tudja mit kell tenni.
2022. máj. 28. 09:51
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor nyilván semmit nem ér az ölelgetés. De ha te olyanra bízod aki nem tudja mit kell adni neki enni, vagy elfogy a tápszer akkor nem való neked gyereked. Gyerekkel nem engedhetünk meg magunknak ilyeneket. Hozzáteszem én a kutyámmal sem csinálnám meg. És mindenki erre válaszolt neked. Hogy az ölelgetés akkor játszik, ha a többi igényét kielégítetted. Ha megint leírod, hogy neked nem válaszol senki elengedjük a kezed és kérlek keress fel szemészt, vagy pszichiátert mert valami nem stimmel nálad.
2022. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sìr és felveszed, tehát pròbálkozol, nem HAGYOD sìrni. Sìr nem veszed fel nem teszel semmit, HAGYOD sìrni. Ebben mi olyan nehéz értelmezés számodra kérdező? Ha éhes vagyok és nincs kaja, számomra jobb ha ott van valaki velem, együttérzes és nyugtat..Ezt a hülye példádra ìrom. Akkor is éhes leszek és szar lesz, de legalább van aki TÖRŐDIK velem éppen abban a helyzetben.
2022. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!