Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától adtok...

Mennyi idős korától adtok "igazi" reggelit a babátoknak, és mit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vajas-lekváros kenyér,tojásrántotta és 14 hósan
2010. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én fiam 11 hós, úgy kb 1 hónapja kap rendes reggelit is, de ébredés után maradt természetesen még a tápszer is.Nálunk így néz ki:

felkel 6-fél7, akkor megkapja a 2 dl tápszert és 8-kor, mikor mi is reggelizünk, rendesen ő is reggelizik velünk, azt amit mi eszünk.És ugyanúgy mintha ez lenne az első étkezése aznap.Szerintem a tápszer ilyen idős babáknál már nem étkezésnek számít,elvégre én sem lakok jól egy pohár tejtől.Mindenesetre az én fiam reggelizik,(nincs tízórai, mert olyankor alszik)ebédel, uzsonnázik, vacsorázik.És a keretet a napnak adja közvetlen ébredés után, és este közvetlen lefekvés előtt a tápszer mindkettőt még/már a kiságyba.

2010. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11 hónapos korától de általában nem eszi meg. Most 19 hónapos de egyáltalán nem hajlandó reggelizni csak tejet iszik és utána tízóraizik.
2010. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia


olyan 1 éves lehetett, amikor a tejpépes-gyümölcsös reggelit leváltottam (lekváros, májkrémes, bundás kenyér, a szalámikat nem nagyon szereti), aztán vmi kiütötte a fenekét én meg nagyon megijedtem és visszaáltunk pár hétre a pépes kajára. Probáltam kideriteni hogy mi okozta a kiütést, de nem jöttem rá. Úgyhogy nekiálltunk megint rendes reggelit enni, azóta nincs gond, mondjuk néhány étel kivételével azt eszi amit mi.

2010. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!