Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babausziba be lehet menni a...

Babausziba be lehet menni a medencébe tampon használatával, vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
na, hát én le leszek pontozva, de én bizony tamponnal bemegyek a vízbe babaúszáskor. Először is, a medencébe lépés előtt le kell tusolni, akkor megmosom a nemiszervemet rendesen és tiszta tampont helyezek fel, jó mélyen. Megnézem én, hogy melyik anyuka, apuka mossa meg jobban a nemiszervét ennél, mielőtt belemegy a vízbe. Szerintem nincs ebben semmi gáz. Különben is összesen 30 percet ülsz bent a vízben, és ha a tampon jól fel van helyezve, a hüvely fala rácsukódik és kevés esély van arra, hogy bemos odáig a víz és onnan bármilyen fertőzést kimos. Mintha vattát dugnál a szádba és rácsuknád az ajkaidat (csak képletes hasonlat, de a hüvely falai össze szoktak tapadni, nem tátong a lyuk, mint valami cső). Nem vagyok nagy tamponbarát, csak ilyenkor használok, de hát aki rendszeresen használ tampont, az tudhatja, hogy ebből a szempontból sokkal tisztább, mint bármilyen más lehetőség.
2010. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!