Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babausziba be lehet menni a...

Babausziba be lehet menni a medencébe tampon használatával, vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék be amikor menstruálok, és elsősorban a babák miatt nem, másodsorban magam miatt a fertőzések elkerülése végett nem.
2010. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
neeeeeeeeeee
2010. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
ez most komoly?
2010. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Miért ne lehetne? Ha amúgy szoktál tamponnal úszni és téged nem zavar, akkor magad miatt semmi akadálya.

Ha a babákat félted, akkor meg gondolj arra, hogy

-ők hányszor pisilnek bele (mert ugye a pisi bármelyik úszópelusból kiázik)

-te valószínűleg egészséges nő és ezen a menstruáció nem változtat

-a babás vizeket az átlagosnál jobban fertőtlenítik és folyamatosan cserélik.

2010. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kihagytam azt az egy alkalmat,eszembe se jutott bemenni, vagy ha nem akarod,menjen be apa vele.....
2010. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sose mentem be ilyenkor,én a babákat féltettem!Nálunk apa úszott akkor!De mások nálunk is bementek....
2010. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék.
2010. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jéézusom!

Dehogyis!

Nehogy bemenj.....nagyon köszi a kérdést, ezek után meggondolom vigye-e a babámat úszásra....

Még ilyet, fúj.

2010. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán-talán adok neki némi esélyt..most h elgondolkoztam.De csakis úgy,ha nem a legerősebb éppen a vérzésed,és csakis úgy,ha nagy-nagyon gyakran cseréled a tampont,negyed-félóránként(ez meg gondolom nem kivitelezhető,úgyhogy stornó).A második válaszolónak részben igaza van,mert a menstruációs vér semmivel sem fertőzőbb,mint a felnőttek nemi szerve(férfi-női tökmindegy) a végbéltájékról és az egész bőrfelületről már ne is beszéljünk..Csak a mens. vért a tudatunkban a tisztátalansághoz kötjük.Én vittem gyerekcsoportot úszni,mert tanítónő vagyok,2 -os korukban kötelező nekik.Tanuszodába vittük őket,ahol minden áldott nap többször is kémcsőbe vizet vesznek a medencéből és ellenőrzik a szennyezettségét.Ilyen feltételek mellett(pedig már 7-8 éves gyerekekről van szó)is volt h a kislány a nőgyógyászaton kötött ki,gombás fertőzés miatt,több másik gyerek pedig szemgyulladást kapott,csúnya,gennyedző tünetekkel:( Nekem nagyon tetszik a babaúszás,de a tapasztaltak miatt én nem vinném el a babáimat.
2010. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem második hanem negyedik válaszoló..
2010. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!