Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit készítesz vacsorára 1...

Mit készítesz vacsorára 1 éves babádnak, aki még csak pépeset eszik?

Figyelt kérdés
Tízórai gyümölcs (joghurttal, túróval, gabonával v. magában), ebédre főzelék. Ezek ugye változatosak. Viszont vacsorára mindig tejpépet kap, illetve tejbegrízt főzök neki. Már herótom van ezektől - remélem neki még nincs. Mit adhatnék még neki? Semmi ötletem...
2010. szept. 16. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tegnap zöldségkrémlevest csináltam,nagyon ízlett 15 hónapos lányomnak.Jön a foga és a darabosat most kerüli...

csak vízzel csináltam a végén dobtam bele egy kocka sajtot,meg egy korty tejszínt.

2010. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem piszkállak! Pont, hogy melléd álltam, mivel betámadtak a házi pudingod miatt. Olvass figyelmesebben!

2010. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A puding és a piskóta nálam is desszert, én különben nem adok cukros teát és gyümölcslevet is csak azt amiben nincs tartósítószer és hozzáadott cukor. Ha szomjas ő különben vizet kér,neki a szentkirályit adom és örülök, hogy ehhez szokott hozzá. Vacsorára főzeléket kap általában , jól lehet variálni és ő imádja is.

Különben ahány ház, annyi szokás. Nálunk ez vált be!

2010. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A 9:15ös válaszolónak jelezném, hogy én, a kérdező szóba sem hoztam pudingot :(. Úgyhogy akkor most te is lehetnél figyelmesebb.

Köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 22. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!