Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet adagolni a...

Hogyan lehet adagolni a Viburcolt egy 4 hós bébinek?

Figyelt kérdés

A Viburcolt beadhatom közvetlen szopi után?(a fél óra +- miatt kérdem)

4 hós babának úgy tudom,hogy max. napi 2-t szabad adni.Ezt lehet úgy adni,hogy beadom az egyiket és rá 3 órára a másikat?Mert este fél 10-kor elalszik,fél 1-kor szopi+Viburcol,így alszik még 3 órát,majd k.b. 10 percenként felkel.Ha beadhatnék még egyet,talán tudna még kicsit aludni.Ha nem adok egyet sem,akkor fél 1-től óránként fent van,4-től meg 10 percenként.Már nagyon ki vagyok!Szerintetek?Lehet így adni?


2010. szept. 16. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Már 4 hónaposan jön a foga???????????????????


Mi később használtuk, ha nagyon gyötörte a foga. Napközben chamomilla 15 ch 5 bogyó háromszor és lefekvés elött egy ótával a Viburcol kúp. Nálunk elég volt egy is így!!! Ha túljutott a nehéz pár napon akkor abba hagytuk.

2010. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Én kisfiamnak,4 hósan vettem észre,hogy 2 foga kint van (véletlenül vettem észre,h kocog a kiskanál).


Ha jól emlékszem napi max 3 kúpot lehet beadni,lényeg,hogy az utsó az esti alvás előtt legyen közvetlen.3-4 óra teljen el a kúpok között.

2010. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csak akkor adtam neki ha fájt valamije nagyon.nálunk is elég volt általában 1
2010. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

az én babám is ilyen, este elalszik (újabban fél óra-óra műsor után nagy nehezen) és sokszor fönt van éjjel, hajnalban pedig félóránként. 5 hós, jön a foga. pár napja én is adtam neki a viburcol kúpból, az első két éjszaka rettenetes volt, alig aludtunk, folyton felsírt.aztán adtam neki még két alkalommal és ugyan annyit aludtunk mint utánna amikor nem adtam neki. azt akarom ezzel mondani, hogy szerintem nem segítene ha három óra elteltével még egyet adnál neki, annyi idő alatt lehet ki sem megy a hatása és ígyis úgyis fölkelne.

de azért kérdezz rá a gyógyszertárban, ott biztos okosabbak.

2010. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 16. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!