Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tértetek át a két alvásra?

Mikor tértetek át a két alvásra?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt akkor a babátok?

Akkor már este mikor feküdt le?

És reggel mikor kelt?

És milyen hosszuakat aludt akkor napközben egy-egy alvásnál?


köszike:)


2010. szept. 15. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 3-3,5 hós korára tudtam megtanítani,hogy kétszer alszunk hosszabbat,és nem sokszor 20-30 precet!Akkoriban 1-1,5 órát aludt délelőtt 11-től,és délután 3-tól!Reggel 8-9 között kelt és este 8-9 között eludt el!El voltam kényeztetve!De csak 6 hós koráig!

De 6 hósan úgy döntött,hogy már nagylány és csak egyszer alszik 2,5 órát!

2010. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb 6 hónapos korától alszik éjjel... és nappal egyszer. most 9és fél hós, éjjel alszik 12-13 órát, nappal csak egyet...
2010. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy 9 körül alszik el és 9-10 körül ébred. Délután meg 2 körül alszik egy et
2010. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 7 hónaposan már csak napi 2-t aludt. Délelőtt és délután is másfél órát. Éjszaka kb 11-12 órát egyhuzamban ébredés nélkül.

Nagyon jó alvó babáról van szó :)

2010. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már várom egy kicsit a változást. Most öt hónaposak vagyunk. Háromszor alszik nappal, kiváncsi vagyok mikor és milyen módon fog változni. Hogy veszem majd észre? A mostani délutáni marad majd el? (gondolom) De akkor arra kell majd készülnöm, hogy este hamarabb fürdünk? Most 19:30-20:00 között.
2010. szept. 15. 21:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért is várom mert abban reménykedek, hogy majd alszik többet egyhuzamban. Most de.: 30-40perc, ilyenkor nem altatom vissza, beletörődtem, hogy ennyi, nem strázsálhatok mellette mindig, hogy elcsípjem mikor éred és visszaaltassam. 13:00-14:00 körül 1,5 óra, de úgy, hogy strázsálok és visszaaltatom, próbálom tanítani, hogy ilyenkor kell egy nagyot alukálni (5hónapja tanítom) és 18:00 körül 20-30perc ez meg még kell mert akkor nem bírná ki a fürdést meg a vacsit. Szóval várom már hááááátha ügyesebben fog aludni. Este sem alszik felébredés nélkül. Eddig azért mert egyszer még tápszerezett most meg még nem tudtam rájönni, hogy miért ébred éjjel többször. Nem sír, de felkel, vissza lehet altatni. Már jó lenne aludni egy nagyot :)
2010. szept. 15. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Az én fiam 7 hónapos, de ő is 20-30 perceket alszik. Aztán felébred. Délelőtt nem is próbálom visszaaltatni. De délután látom, hogy nem elég neki, sírva ébred, nyűgös. Olyankor vagy sikerül visszaaltatnom, vagy nem. Ha nem, akkor aznap rémes napom van, mert csak ölben van el, nem játszik egyedül. Este is még alszik vagy 20 percet.

Az első gyerekem ilyenkor már csak kétszer aludt, délelőtt fél órát, délután 2,5-et. Szóval ez szerintem babafüggő is. De én is nagyon remélem, hogy leszokik már erről, mert semmit nem tudok tőle csinálni.

2010. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 honapos. Este 8-kor alszik el es reggel 8-9 kozott ebred. Delelott 11-kor alszik kb. 1 vagy 1,5 orat aztan valamikor delutan 3 ora korul alszik meg 2 orat. Utanna mar csak este 8-kor alszik el. Ejjel nem ebred. Nallunk 6 honapos kora korul allt ez be. Azelott meg aludt este furdetes elott is kb. egy orat de ezt elhagyta es maradt a delelott meg a delutani alvasa.
2010. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kb 7 hósan állt ár erre fixen. napi 2x 1,5 órát. reggel korán, 6, fél 7 kor ébredt, ez a mai napig így van. este 7 -fél8 körül aludt el.

most lesz 21 hónapos a kislányom

2010. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!