Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan küzdjem le a darabos...

Hogyan küzdjem le a darabos ételek elleni félelmem?

Figyelt kérdés
Már kétszer is megpróbáltam a babakekszet adni neki, mkétszer majdnem baleset lett belőle... letört egy nagyobb darabot és fuldoklásba kezdett. Ezek után inkább azt is darálom. Már a 3. foga bújt ki, most 8 hónapos és rettegek attól, hogy meg fog fulladni, ha nem pépeset eszik majd. A Joshi barátban is volt egy baba, aki a borsótól halt meg, na az mégjobban betett... Mit csináljak, hogyan kezdjem el?
2008. dec. 17. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először próbáld úgy,hogy a babakekszet apró darabokra töröd majd eláztatod tejpépbe vagy gyümibe,Az szép lassan megpuhul. Hogyha így eteted kanállal akkor nem tud nagyobb darabokat lenyelni.

Esetleg a zöldségeket megpróbálhatod villával összetörni.

Én banánt úgy is szoktam adni,hogy lecsípek egy darabot,szétnyomom. Nagyon szépen meg tudja enni.

A kisfiam 9 hónapos lesz még nincs foga,de mindig mondom neki,hogy meg kell rágni.Közben én is úgy csinálok,mintha rágnék.

Így is van ,hogy megakad a torkán,de mindig szépen kiköhögi. Nagyon kell még figyelni rájuk.

2008. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!