Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forgott a babátok 6 hónaposan?

Forgott a babátok 6 hónaposan?

Figyelt kérdés

Az én fiam nem tud még. Hasra atfordul egybol, ügyesen, de vissza nem tud. Csak álmában :D akkor nagyon ügyesen megy neki. Gond ez?

1 hét múlva lesz 6 hónapos


2022. márc. 19. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak az egyik irányba. 7 hónaposan már a másikba is.
2022. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
6 honaposan már felállt, nem forgott.
2022. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét irányba. A fiam a nagykönyv szerint csinál mindent. A lányaim nem így voltak, de az más tészta.


Elvileg 6 hónapos korra "szeretik" ha mindkét irányba forog, de nem szentírás, szerintem még 1 hónap belefér.

2022. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3 hónapot amelyik nap betöltötte, aznap fordult hasra. Ra 2 hétre vissza hátra is.

Ahogy az 5 hónapot betöltötte, elkezdett kúszni. Jövőheten tölti a 6 hónapot, 2 napja felmegy 4kezlábra és "kutyázik"

2022. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak hasról hátra fordul, meg "majdnem" hasra, de azt nem akarja megcsinálni (elfordul oldalra, a lába már a föld felé néz, de a felsőtestét direkt nem viszi utána, ellentart a kezével) mert utál hason lenni. Szerintem hátra is csak azért fordul, hogy ne kelljen hason lennie. Az ereje megvan hozzá, hogy megcsinálja, csak nem akarja. 5,5 hónapos. Most már a kúszás gyakorláshoz se tudom hasra rakni, mert rögtön löki át magát hátra. :D
2022. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
3 hònaposan hasra, 4,5 hònaposan vissza is, 6 hònaposan kúszott, 7 hònaposan mászott.
2022. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, 5 hónaposan már fordult mindkét irányba.

Ha álmában megcsinálja akkor képes rá, szóval nincs probléma. Majd csinálja ha akarja, forog majd még eleget ne aggódj! ☺️

2022. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, csak hasra. Én elvittem Dévényeshez és kiderült, hogy feszes a nyaka a többi része pedig hipotón. 2 hónap Dévény és tsmt helyrehozta.
2022. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

6 hónaposan már mászott. 4 hónaposan fordult át mindkét irányba, 1 hét különbséggel, erre két hétre kezdett el kúszni.


Szerintem nincs baj, minden gyerek másképp fejlődik. A védőnő biztos szól, ha szerinte elmaradás van, de én úgy gondolom, hogy ha az összkép jó, alapvetően jól fejlődik, aktív, próbálkozik, akkor nem lehet baj. Főleg, ha álmában megy is neki ügyesen.

2022. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen


Egyikük màszott/ felállt

Másikuk csak forgott...


De ez semmit nem jelent, hogy ôk mit tudtak😇



Szerintem csak nem jött rà, hogy kell, meg tudod mutatni neki, ha gondolod.


[link]

2022. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!