Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik voltak azok a holmik,...

Mik voltak azok a holmik, amik az első hetekben, hónapokban sokat segítettek kényelem szempontjából nektek?

Figyelt kérdés

Nagy babakelengye összeírásban vagyok, szóval minden érdekel.

Akár Adamo-hinta, akár ilyen-olyan önringató, babanyugtató pihenőszék, vagy alvást segítő plüss, szóval tényleg BÁRMI.

Ami amúgy nem létszükséglet, tehát felnő nélküle is a baba, de mégis lehetett vele néha nyerni 10-15 perc pihit.


2022. márc. 14. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

- hordozokendo

- gimnasztikai labda

- szoptatos parna (nem a hungarocell golyos)

- Adamo-hinta

- elektromos babahinta

- mellszivo

- babafeszek

2022. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem feltetlenul relevans, de nekem a mosogatogep es a szaritogep, ami megvaltotta az eletem. Gyerek elott nem volt, akkor szereztuk be, amikor a baba 2 honapos volt, rengeteg idot sporolok meg.

Es ide sorolnam meg a robotporszivot is.

2022. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ágymelegítésre való melegvizes palack. Sokkal nagyobb eséllyel tudtam letenni az alvó babát a bölcsőbe, ha elő volt melegítve.
2022. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hordozokendő

mellszivo

adamo hinta

kamerás bébiőr

2022. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy listám van erre: Adamo hinta, szoptatós párna, fekete-fehér kontrasztképek (pelenkázónál, ágynál), kontrasztképes forgó, Fehér zaj, babafészek, takaró helyett hálózsák, adamo hinta, egy brutál kényelmes szoptatós fotel, dupla combgumis mosható pelus (anyatejes áldás nem folyt belőle ki), gyapjú mosható pelenka (kiütések miatt nagyon jó), pelenkázóbody + elöl patentos rugdalózó (ha utálja a fején átbujtattott ruhákat, akkor nagyon jó. Ez a tökéletes ruhakombó nálam). Bevásárlásnál a hordozókendő áldás. Amikor elalszik a kocsiban, akkor jó, ha a bébihordozó a babakocsira felpattintható. Sok textilpelenka

Szóval sok dolog van.

Van olyan listám is amin a nekem felesleges dolgok vannak: pelenkakuka, popsitörlő melegítő, baba körömvágó olló (csak a csipesz jó), rácsos kiságy (matracon alvás van nálunk leesésgátlóval inkább), új gyerekruhák (rokonoktól úgyis minden jön).

2022. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az első hetekben az egyedüli áldás, ami segített, az a sok anyatej volt, az Espumisan csepp, és a hajszárító a hasára.

Később pedig a rezgő pihenőszék, mivel 10 hónapos koráig nem tudott ülni.


Más csodaszerünk nem volt.

2022. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
13-as, ez de jo otlet!
2022. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elektromos mellszívó

Hordozo7

2022. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!