Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik voltak azok a holmik,...

Mik voltak azok a holmik, amik az első hetekben, hónapokban sokat segítettek kényelem szempontjából nektek?

Figyelt kérdés

Nagy babakelengye összeírásban vagyok, szóval minden érdekel.

Akár Adamo-hinta, akár ilyen-olyan önringató, babanyugtató pihenőszék, vagy alvást segítő plüss, szóval tényleg BÁRMI.

Ami amúgy nem létszükséglet, tehát felnő nélküle is a baba, de mégis lehetett vele néha nyerni 10-15 perc pihit.


2022. márc. 14. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Szoptatos párna csaszaroskent áldás volt !


Illetve most lehet kapok hideget meleget előre is hocsi

… de a cumi 😁

Amikor már nem tudtuk mi a baja … evett kakilt, csak sírt mindig kivéve cicin , azon aludt , akkor apa megelégelte és elővette a szekrény mélyéről a cumit , be dugta a szájába és béke nyugalom boldogság pihenés 😅😆


Hirtelen most ezek jutottak eszembe !

2022. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a születése előtt nem nagyon érdemes ilyen dolgokat venni, mert lehet hogy nem is kell. Öcsémek vettek sok felesleges dolgot, azt mondta hogy a felét sem használtak, tök nyugis babajuk született.


Az más kérdés, ha menet közben látod, hogy valami jó lenne.


Ennyi is csak akkor vettem pld hordozókendot és pihenőszeket amikor éreztem hogy uhh, kell.


De nem mindnekinek kellenek ezek a tárgyak. Ráadásul eladni is már csak jóval áron alul tudod ezeket.

2022. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiságyforgó, ami fehér zajt is játszik és távirányítóval is bekapcsolható :D Minden nap használtuk és adott mindig 1-2 óra plusz pihenőt hajnalban. Mikor mocorgott a gyerek, bekapcsoltam és a fehér zajtól visszaaludt.

Másodiknál nem működött, szóval ez is gyerek függő.

Más meg az Adamora esküszik, nekem 2-ből egy se szerette

2022. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cumi ellenes, az már a listán van (mögötte felkiáltójellel, hogy világítósat is).:D


Ohh pedig az Adamot nekünk mindenki dicsérte eddig, úgy terveztük, hogy az 2-3 évig a nappali "éke" lesz (nem akarok mindent a babaszobába zsúfolni). :(

2022. márc. 14. 20:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Babafészek. Jó volt hogy csomó helyre le tudtam tenni benne és szerette is.
2022. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fitlabdán pattogva aludt el 5 hónapos koráig. Csak.
2022. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Rugalmas pólya meg a cumi mentett meg minket (cumiból többféle van, lehet nem fogadja el az elsőt amit adsz).

Az alvást segítő plüsshöz annyit hogy annál nagyobb lehúzást nem látott a világ. A fehér zaj hasznos, nekünk is segít altatáskor, de a plüss része drágán fölösleges, megegy picinek fulladásveszélyes is.

Nálunk egy kiszuperált tableten megy youtuberól a fehér zaj végtelenítve, de méhhangok is vannak fenn, csak angolul kell ezeket keresni. Illetve ingyenes appok is vannak, amik fehérzajt játszanak.


De sajnos nagyon gyerekfüggő, mi válik be, illetve mit teszel az altatási, lenyugvási rutin részévé.

2022. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Adamo hinta nekünk bejött

Monello csillag nem kellett overalba tuszakolni a gyerekeket . Pikk-pakk rá lehet adni , nincs sírás oltozes közben

2022. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Babafészek, kanapéról így nem tudott legurulni.


Cumi: vettem én is többfélét, utálta, kiköpte és sértett fejet vágott, hogy, nem jön belőle kaja.

2022. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A feher zaj nagyon jo, nalunk egyik gyerek szerette masik nem .

Viszont a masik meg a porszivot szerette ugyhogy el lehet kepzelni ahogy ment a porszivo gyermek bekesen aludt en meg fekudtem fuldugoval a fulembe😂😂😂 meg jo hogy csaladi házban lakunk .😂

2022. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!