Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud vagy tudott a 4honapos...

Mit tud vagy tudott a 4honapos gyereketek,vagy meddig birta hason?

Figyelt kérdés

Anyam a fulembe ultette hogy mar szeretnie kene a hasonfekvest es 10-15percig birnia kene mert en es a tesom birtuk,o meg 3perc utan mar nem akarja,volt egyebkent hogy 7-8percig elvolt,es mindig probalom zenevel,jatekkal lekotni a figyelmet de nem annyira vevo ra,neha az elejen beszelget is es olyam aranyosan les,nem szeretnem hogy magahoz kepest lemaradjon miattam ha tul lagYszivu voltam, es ha ellene maradva vinnem devenyeshez, de csak ugy ha nem muszáj azert nem vinnem.

Esetleg mas otlet hogyan jatszak vagy mit vele a szonyegen? Mindent meghallgatol! :)



2022. márc. 11. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

ahogy betöltötte a 3 honapot, onnan tudott hasra fordulni. Rá 2 hetre hátra vissza is.

Ahogy megtanult forogni, onnan csak hasalni volt hajlandó.

Akar orakig is képes volt hason maradni, eljatszani.

(Most 5 honapos és kuszik)

2022. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasról hátra forogtak.

Bármeddig elvoltak hason…a nagy úgy tudott csak aludni.


Viszont számít, hogy nekem mit tudtak?



Legyen hason.

Ha nagyon ellenkezik, akkor vidd el felméretni…

Ha minden oké nem kezelgetik..

2022. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!