Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, ha forró vízzel...

Miért baj, ha forró vízzel keverem ki a tápszert?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én ha túl forró vízben kevertem ki, nekem mindig csomós maradt.
2010. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindig úgy csináltam, hogy 1 napra elég vizet felforraltam és hagytam kihűlni. Evés előtt kimértem a cumisüvegbe, és bedobtam picit a mikróba. Olyan melegre melegítettem, ami se nem langyos, se nem forró, olyan pont ihatóra. Belekevertem a tápszert, összeráztam és adtam a fiamnak.

Mindkettő tápszeres volt az elejétől fogva.

2010. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Lehet, hogy én is rosszul csinálom, hiszen én nem forralom a vizet. Ásványvizet beteszek a mikroba fél percre, langyos lesz, kiveszem, bekeverem a tejitalt.

Forralni kellene- tényleg????

Igaz, ő 13 hónapos korától kapja ezt csak, de mivel az ivóvizét (ásványvíz) sem forralom, így ezt sem jutott eszembe forralni.

2010. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

14-54 vagyok


Én fél éves korig forraltam, utána pedig simán engedtem a csapból. De van aki még 1 év fölött is forral, azért írtam így.

2010. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én Szentkirályi menteset veszek, és nem forralom, csak simán melegítem a mikróban.
2010. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez tök fura, mert igazából azért tettem forró vízbe, mert nekem meg a hidegben lett csomós. Mindegy, ma mindenesetre kivártam, amíg kihűlt a víz (ráérek vele, mert csak lefekvés előtt, meg reggel iszunk junior italt), és úgy kevertem ki, "testmeleg" vízben is jól ki tudtam keverni csomómentesre. Ez amúgy Milupa junior ital. Én is már csak megszokásból forralom a vizet, a dokink azt mondta, hogy úgy 1 éves kor után már nem muszáj. Köszönöm a kedves válaszokat! :-)
2010. szept. 13. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!