Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan Anyuka, aki tápszere...

Van olyan Anyuka, aki tápszeres babájának este előre elkészíti a tápszert?

Figyelt kérdés

Az én lányom 4 hónapos, és éjjel 1-2 alkalommal felébred enni. Egyedül nevelem, meg dolgozom is itthonról, szóval olyan fáradt vagyok, hogy alig élek. Este el szoktam készíteni 200ml tápit, beviszem a szobába, és ha felébred, csak berakom a szájába (velem alszik). Sokszor "éberkómában" etetem, csak reggel látom, h üres a cumisüveg. De így legalább gyorsan megeszi, és alszik is tovább, nem ébred fel nagyon.

Más is csinálja így? Nekem már nincs erőm, h éjjel felkeljek, melegítsek, stb.


2010. szept. 12. 21:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Babám nappal egy percet sem alszik. Reggel 6kor kel, és este 8kor fekszik, a kettő között meg nem alszik SEMMIT. Szóval ilyen nappali alvások nálam nem jöhetnek a képbe :(

Azt remélem, hogy hamarosan átalussza az éjszakát, és akkor minden sokkal könnyebb lesz.

2010. szept. 12. 21:50
 12/29 A kérdező kommentje:
21:49-es, ez jó ötlet! Köszi!
2010. szept. 12. 21:51
 13/29 anonim ***** válasza:
előző vagyok: én is játszottam szintén ezt az egy óra alvás egy óra etetés (60 millit kb .egy óra alatt evett meg), egy óra fejés... és kezdődött minden elölről. aztán nekem is elment a tejem és utána jött a tápszer.
2010. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én is a termoszos módszert alkalmazom ,nagyon bevált .
2010. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Eddig eszembe sem jutott a termosz, itt áll a konyhában egy éve, hozzá sem nyúltam soha.
2010. szept. 12. 21:52
 16/29 anonim ***** válasza:
nálunk is a férj volt az agytröszt :DDD ő találta ki. Aztán sokszor így csináltam az úton is friss tápszert. így hidegebb időben is mindig volt friss tápszere akárhol lehetett etetni.
2010. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Az durva, hogy nem alszik, hallod!
2010. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Hát igen. Havonta viszem doktornőhöz, védőnőhöz, semmi baj, egyszerűen ennyi az alvásigénye. Azt mondták, h örüljek, hogy ezt éjszakára tartogatja. Amúgy nagy baba, sokkal fejlettebb a koránál, mindenki minimum félévesnek nézni.
2010. szept. 12. 21:57
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
ha szerencséd van, már nem kell sokáig várjál, 1-2 hónap és átalussza az éjszakát. Én csak akkor adok neki állott tápit, ha este lefekszik úgy, hogy nem ette meg mindet, és mikor én is lefekszek, megébred, és megeszi. 2-3 óra múlva. Éjjel és is keltem hozzá sokszor, ismerem a szitut. Amúgy az én párom sem kelt soha éjjel hozzá, nehéz, de ki lehet bírni. Mostmár 7,5 hónapos és nagyon ügyesen alszik éjszaka.
2010. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a termoszos módszer nem semmi!:)

Nekünk ez nem jutott eszünkbe, ha lesz 2. babám, és tápszert kell, hogy adjak neki, akkor így fogom csinálni!

Köszi:))

2010. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!