Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát hagynál...

5 hónapos babát hagynál felügyelet nélkül a nagy ágyon?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint nyugodtan hagyhatom az ágyon, le kell 1-2szer esnie hogy megtanulja és utána már vigyázni fog hogy ne essen le.
2022. márc. 8. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó egy földön lévő matracot nem bástyázgatnék..


Viszont àgyon nem hagynám.


És sokkal kisebb(8hetes) , forogni sem tudó babát hagytam ott..(200*200 közepén, aludt!)

Le is esett, amíg pisiltem.

Nem lett baja, de sosem felejtem el.



Anyósod meg te is tudod hogy nem normálisat szólt.. engedd el!

2022. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a konnektorba is hagyni kell belenyúlni, abból tanulja meg, ha megb@ssza az áram. Micsoda egy gyökér az anyósod 🤦🏼‍♀️
2022. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

A lányom 8 hósan 3 nap egymás után leesett. Igen, igen én voltam a hülye, de mindig azt gondoltam most tuti nem, rajta a pavlik kengyel(csípő miatt), alig mozgott bebástyázva, míg kiléptem a konyhába, ami a szoba folytatása.

A lényeg a lényeg nem tanulta meg ezek szerint, én 4.nap már inkább nem kisérleteztem vittem magammal a kajájáért.

Nincs baja 22 éves, mondjuk nem túl eszes lehet ezért😂😂

2022. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen anyósom lenne,már jól szájon ba...tam volna.Idióta!Ne hallgass rá!Nem fogja meg tanulni és lehet nagyobb baja is!
2022. márc. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Újszülöttet sem, soha sehol nem hagytam, ahol leeshetett volna. Nem is esett le egyik gyerekem sem sehonnan, csak már azután, hogy önállóan másztak fel valahova.
2022. márc. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi gyereket nem hagyunk magára ott ahol leeshet... főleg 1 év alattit. Nagy baj is lehet belőle ha ugy esik.
2022. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!