Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatod a babádat?

Hogyan altatod a babádat?

Figyelt kérdés
Nekem általában cicin, vagy babakocsiban alszik el.
2010. szept. 11. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

csak cicin a nagy ágyon, majd beteszem a kiságyba.

Amióta fogzik éjfél körül felriad és csak mellettem tud aludni.

2010. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos koráig csak a cicin aludt el a kislányom is. De miután elapadt a tejem, a karomba, illetve a mellkasomon fektetve tudtam csak elaltatni, ez azonban kényelmetlenné vált neki, nem tudott úgy mozgolódni ahogy szeretet volna. Azóta hasra fektetem és simogatom a hátát, kb. 5 percen belül elalszik.
2010. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Első naptól kezdve csak böfi után megpuszilgattam, letettem az ágyába, betakartam, fejsimi, és kijöttem tőle. Soha nem igényelte, hogy altassam cicin, vagy ringassam. Illetve cicin nem is hagyhattam, hogy bealudjon, mert muszáj volt szopiznia rendesen (nagyon sokat szenvedtünk, mellgyulladás és társai).

Később, amikor már pár hónapos volt, párszor előfordult, hogy picit paskolgatni kellett a fenekét (hason alvós), hogy elaludjon, de azt is csak nappal, estére soha nem igényelte. (Azt hiszem, nagy mákom van vele.)

11 hónapos múlt.

2010. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy működik, hogy puszi, be a kiságyba, simi és otthagyom. Egyedül alszik el kb két hónapos kora óta. Most 6 hónapos.
2010. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pihenőszékben ringatom. 15 hónapos.
2010. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én lányom 5 hós és egyedül alszik el. Olyan édes, amikor beteszem a kiságyba, kiveszem a játékokat, s csak az alvómaciját hagyom ott, mert azt megöleli, leteszi kicsi fejecskéjét, hallgatózik egy darabig, majd elalszik. Első gyerekem cicin aludt el, most viselem következményeit, mert mai napig úgy alszik el csak (3 éves lesz), ha odafekszem mellé, a kicsi ezmiatt is kénytelen maga elaludni, de vele legalább nem lesz később sem gond. Hagyni kell maguktól elaludni őket, a sok babusgatás a későbbiekre is kihat.
2010. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte magától elaludt ha betettem a kiságyba. Most 7,5 hónapos és úgy alszik el, hogy lefekszem mellé a nagyágyra, de csak ott kell, hogy legyek és 2 perc múlva alszik. Utána beteszem a kiágyba és nyugodtan alszik tovább.
2010. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kezdetektől fogva a kiságyban aludt el tulajdonképpen egyedül. volt, hogy el kellett ringatni kisebb korában, ez a túlpörgés vagy a nagy meleg miatt volt. hason alszik amióta leesett a köldökcsonk. nappal előfordul, hogy simogatom kicsit, ha nehezebben akar elaludni, vagy fogja az egyik ujjam, de este még ez sem kell. 17-én lesz 8 hónapos.
2010. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!