Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldborsót hogy adjátok a...

Zöldborsót hogy adjátok a babátoknak? 6 hós

Figyelt kérdés
úgy hallottam meg kell szabadulni a héjáttól.
2010. szept. 11. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
IGen, szűrőn keresztül passzírozd át.
2010. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam átpaszírozni de nem ment a teaszürön, a tésztaszürőn meg ment a héja is.
2010. szept. 11. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapni,hámozott,szárított zöldborsót.Ugyan olyan mit a sárgaborsó,1/2 kg-os csomagban van,csak zöldborsó.Én ilyenből főztem.Én sem tudtam addig,hogy létezik ilyen.

Ja és sima CBA-ban vettem....

2010. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én fokhagymaprésen szoktam átnyomogatni. Macerás, de megéri, mert a fiam nagyon szereti.
2010. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én először kinyomkodtam kézzel a főtt borsó szemeket egyenként! Hát pepecs meló volt, aztán leturmixoltam, semmi baja nem volt tőle! Igaz borsó levesből mertem neki amiben van burgonya répa, néha csirkeszárnyat farhátat is főzök bele akkor még husit is kap belőle
2010. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azon a szürőn passzíroztam át amin a húslevest szoktam leszürni. Viszonylag könnyen ment.
2010. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan fém szűrőn kell, nem a teaszűrön. Az a tésztaszűrőnél sűrűbb szövésű. Akárhol tudsz venni, Tesco, Spar... Én sokáig azon nyomtam át mindent, mert nem érte meg a 2-3 ek kaja miatt összekenni a turmixot. Na meg ilyen kis mennyiséget nem is tudtam volna turmixolni.
2010. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szárított, hámozott borsó meg nincs! Az oké, hogy az is abból van, de olyan nem adunk a babának normális esetben legalábbis. Szárított hüvelyeseket nem szabad 6 hónaposnak adni!

Amit te mondasz, az a felesborsó. Ugyanolyan, min a sárgaborsó vagy a szárazbab. Száraz hüvelyes. Nem egyezik meg a sima, ZSENGE zöldborsóval, amit átpasszírozol, hogy ne legyen benne a héj!

2010. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!