Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának mehet a...

10 hónapos babának mehet a danone könnyű krémtúró, tejszelet, kinder pingvie?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kicsit korai, bár baja nem lesz tőle, még nem is igazán való neki
2010. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Én semmilyen tejes dolgot nem adnék neki, amíg a tehétejet be nem vezettem, s ezt 1 év után javasolják. Másrészt pedig én nem adtam a fiamnak édességet még soha (1 éves múlt), mert nem tartom egészségesnek és nem gondolom, hogy szüksége lenne rá. Inkább kap sok gyümölcsöt és zöldséget.

Mindenki maga döntheti el miképp neveli a gyermekét, de szerintem még bőven lesz ideje ilyen dolgokat enni.

2010. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se adnék neki, tele van biztos valami mesterséges adalékkal. Pici ő még az édességhez, inkább kínáld finom gyümölccsel.
2010. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aroma, állományjavító, tartósítószer, cukor, stb... kell egy 1O hónapos babának? Szerintem nem. Túróba vagy natur joghurtba vagdoss gyümit, mixeld össze, nagyon fini csemege és egészséges is!
2010. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az előttem szólókkal!!!
2010. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nagyon korainak tartom. A kisfiam pl. egy éves koráig csak natúr joghurtot kapott, amibe beleturmixoltam a friss gyümölcsöt, nagyon szerette.
2010. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is próbálkoztam, hogy natúr joghurtba teszem bele a gyümiket, de nem fogadja el!
2010. szept. 10. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbálj venni neki babajoghurtot vagy babadesszertet. A humánának és a milupának is van, igaz nem a legolcsóbb de az legalább egészségesebb mint ezek a felnőtteknek való tartósítószeres édességek.
2010. szept. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem nem nem!!!!!!
2010. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Most rohadtul, de tényleg fel tudom húzni magam az ilyen válaszokon, mint az utolsó, a gyümölcsösök meg adják nyugodtan a gyümölcsüket a joghurtjukkal, és tegyék össze a kezüket, hogy megeszi a gyerek.

Eszembe nem jutott, hogy ilyeneket adjak neki(túrórudi, tejszelet) 2 éves kora előtt. Igen, csak 8 hónaposan úgy döntött, hogy nem eszik meg semmit (nem kell azzal jönni, hogy szoktatás kérdése, mikor tényleg előtte semmi ilyet nem kapott). Tápszer nem kellett, tejpép nem kellett. Gyümölcs? Már a látványától is öklendezett, erőltessem bele, mert finom meg egészséges? Végülis...

Egy főttételnek (bébiétel) kb a negyedét ímmel-ámmal megette, és ennyi.

Akkor vettem neki először túrórudit, a gyerekorvost megkérdeztem, azt mondta, ha túrórudit, akkor azt, de valamit ennie kell a gyereknek.

Bocs, én sem akartam, hogy éhen haljon, beleerőltetni meg nem lehet, ami nem kell, mitől jobb, ha utána kihányja?...

Tejszeletet 10 hónaposan kapott először, mai napig nagyon szereti, pedig utálja az édes dolgokat (sütemény, pudingok...)

Most is azt reggelizett, mivel sem szendvics, sem tápszer, sem tej/kakaó nem kell. Nem tudok mit csinálni vele.

Nem kell egyből lehurrogni mindenkit, és itt erőltetni a "natúrjoghurt gyümölccsel" szöveget, mert mindenhol ezt írjátok. Nem 1x próbálkoztam, utálja az ilyeneket...

2011. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!