Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megörülök az éjszakai buliktól...

Megörülök az éjszakai buliktól. Sokáig tarthat ez még?

Figyelt kérdés
Kislányom éjjelenként ha felkel,szinte házibulit tart a kiságyába.Körbejárja kapaszkodva,álmosan ide-oda dülöngél.Beüti a buciját.3 oldal már kivan párnázva,de a 4.-be mindig beveri a buksiját.Van amikor magától visszaalszik,de van,hogy visszakell altatnom. Ami nem is lenne baj,de nem tudom miért csinálja ezt?!Más járt igy?MI volt a megoldás???8 és fél hónapos a kicsi!Elöre is köszi a válaszokat.
2010. szept. 9. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne párnázd ki. Semmi baja nem lesz,ha beüti a buksiját. Hagyd egyedül,ha nem mégy be hozzá ,leszokik róla és aludni fog. Nem lehet,hogy nappal alszik túl sokat? Vagy esetleg este nem lakik jól?
2010. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nappal 3-szor 30 percet alszik.Van,hogy picit többet.Enni nem eszik csak iszik néha.Amikor beüti a buksit sir és akkor megszakad a szivem.
2010. szept. 9. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokszor beverte, most már ritkább, de előfordul. Ne párnázd ki, mert egy idő után ha álmában forgolódik, tudat alatt tudni fogja, hogy ne forduljon nagyot, mert beverheti a buksiját. Semmi baja nem lsz belőle, ne aggódj. Ha állásból fog hanyatt vágódni (mert sajnos akárhogy vigyázol rá előfordul), az sokkal jobban fáj nekik.
2010. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a sok párna fulladás veszélyes!!! Inkább vedd ki, minél kevesebb dolog legyen az ágyában.
2010. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nappal beviszed az ágyába aludni? Kisfiam is kint volt a nappaliban, játék közben elaludt, de csak 20-30 percekre sunyt be. Aztán 5 hónapos kora körül elkezdtem bevinni a szobájába, letettem az ágyába, leengedtem a redőnyt, és így gond nélkül aludt rögtön 2 órát. Azóta is ezt csinálom, nem hagyom, hogy elkókadjon a nappaliban.

A párnázás szerintem is fölösleges. Mi a rácsvédőt átfűztük a rácsok között, mert szétszedte az egészet. 3 rács kint, egy rács bent. De pont emiatt az ágy két vége szabadon van, mögötte megy el a rácsvédő, oda állandóan beveri a fejét, akkorákat szól, hogy nekem fáj, komolyan. De neki meg sem kottyan. Hihetetlen, hogy milyen kemény fejük van ám! Nyugi, majd hozzászokik, és meg fogja tanulni, ha egyszer-kétszer úgy üti be, hogy fáj neki, hogy meddig mehet el.

2010. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!