Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már Bella Háppy...

Használtatok már Bella Háppy pelust? Tescoban most akciós! Jó ez a pelenka?

Figyelt kérdés

Nagyon olcsó lesz most a Tescoban, 24 Ft-ra jön ki darabja. Milyen ez a pelenka? Érdemes megvenni? Mihez hasonlít jobban a Liberohoz vagy a Pampershöz?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 9. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
én réggebben már vettem ilyet,tescó,meg dm-es meg ezeknek a pelenkáknak a szintjén van, szóval nem rossz.ha most tényleg ennyi lesz, én is veszek.
2010. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Nagyon jó minőségű,simán felér egy Liberóval.

Én is készülök venni,kisfiamnál is nagyon bevált pedig ő annyit iszik mint egy kacsa (23hós),és kislányomnál is ezt használom (3hós).

Nagyon sokat bír,nem áll össze,gumis,aranyos figurák vannak rajta,jó a tépőzárja.....

Csak jót tudok írni,ez az a kategória ami megfizethető,olykor olykor olcsó (kevesen ismerik)de kiváló minőség,jobb mint a pampers.

Ajánlom,nem fogsz csalódni benne!!!

2010. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
jó pelenka!Én is veszek!
2010. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban minden babának (köztük az enyémnek is) bevörösödött a popsija tőle. Alig lehetett helyrehozni:(

Soha többé!!!

2010. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nemrossz pelenka, ennyiért megéri tényleg :)
2010. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezt a fajtát adták a kórházban, csak átkozni tudom őket. Lángvörös volt a baba feneke tőle. De az egész szobáé.

Mármint a babáké :)


Csak nem a veszprémiben szültél? Aki szintén ezt mondta..

2010. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3899,- Ft a két csomag, mert most egyet fizet kettőt kap akció lesz 10-étől.

Most néztem, hogy a győri Tescoban nem lesz kapható!!! :((

2010. szept. 9. 22:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak pedig kifolyt a kaki a hátánál.
2010. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tenyleg jo arban van, de most nem merek beruhazni ra. Ket pelenkasom van (6 es 20 honapos), a nagyobbik gyereknek vettunk mar par csomaggal, de egyszerre mindig csak egyet, majd visszatertunk a pampershez.

A legutobbi csomag kozben valt vilagossa, hogy a pelenkatol pirosodik ki a feneke, korabban is elofordult, de mindig a fogzasra fogtam, vagy arra, hogy erosebbet evett, egyszeruen nem vontam osszefuggest a pelussal, mert egyebkent meg tok jo,nincs baleset, sokat bir, jol illeszkedik a fiamra.

Viszont mar reg kint van az osszes foga, most mar szol, ha kaki van, tehat esemeny utan 5 percen belul tisztaba van teve, semmi sem indokolja a fenek pirosodast, de az egy honapja vett csomag hasznalata kozben vegig lang voros volt a feneke es fajlalta is. Akkor jottem ra, hogy mivel van a gond...


EGyebkent szuper ez az ar, ki kell probalni, hatha masnal nem lesz ilyen gond, sajnalom, hogy mi most nem tudjuk ezt kihasznalni.

2010. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon rég óta ezt veszem mind a 2 gyerkőcnek,és nagyon jó,csakis ajánlani tudom.

A kipirosodás pedig egyik ismerősömnek a Liberótol van.

Javára legyen mondva ennek a pelusnak hogy nem illatosítják....kis sima pelus,de sokat bír,jó az anyaga kényelmes,szerintem tuti jó:-))

2010. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!