Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik ha nincs büfi?

Mi történik ha nincs büfi?

Figyelt kérdés
Első babámat várom. Lehet hogy bután hangzik de az van a fejemben hogyha nem sikerül megbüfiztetnem, netán megfulladhat. Ez hülyeség? Egyáltalán mire jó? Azt tudom hogy az esetleges hasfájás megelőzésére, de más célt is szolgál?
2022. jan. 22. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megfulladni
2022. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Levegő lesz a gyomrában, ami vagy kijön egy kis tejet felöklendezve, vagy pukiként távozik, viszont kicsi baba felkelhet arra hogy szeles meg pukiznia is kell, kényelmetlen lehet neki.

Ha meg sok tejet bukik vissza, marhatja kicsit a torkát.

2022. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Sose büfiztettem a gyerekemet, àltalàban mellen aludt el. Ha nem vàrod meg mìg ordìt, hanem a korai èhsègjelekre mellre teszed, akkor nem nyel annyi levegőt.
2022. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányomat nem kellett 3 hetes koráig



Akkor jött a hasfájás.

Olyanokat böffentett, mint valami kocsmatöltelék.


Ha nem kellett neki, hát nem kellett..


Fiamat viszont sosem kellett, hasfájós sem volt


Tehát ha nem sikerül:

Maximum fáj a hasa vagy bukik, ha hajlamos rá.

Kijön pukival, az kellemetlenebb nekik.


Ne görcsölj rajta🥰

2022. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3! Én se. Szopott, elaludt, letettem.
2022. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tápszeres volt, de őt se kellett büfiztetni.

Első hetekben folyton stresszeltem, mert szépen elaludt evés közben mindig és akkor jött a dilemma, hogy most emeljem fel és felébresszem, hogy hátha büfizik.

Annyira mondta mindenki, hogy evés után büfiztetni, nekem meg mindig szépen elaludt evés közben, hogy kb. 3 hetesen azt mondtam, hogy kész aludjon nyugiban. Nem történt soha semmi. Ő nem bukott soha és nem fájt a hasa se.

2022. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bealudt és letettem aludni, általában akkor ki is jött neki, ahogy lekerült. :)

Ha nem, akkor legközelebb amikor felemeltem.

2022. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!