Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen első cipőt...

Mikor és milyen első cipőt vettetek a babátoknak? Hány pár cipője volt egyszerre szezononként?

Figyelt kérdés

A kisfiam most lett 9 hónapos, már lépeget a bútorok mellett, igazából nem tudom, mennyi idő innen, mire önállóan elindul.


Azt olvastam, hogy csak akkor érdemes cipőt venni, ha már 1 hónapja jár - de ez mit jelent, ha önállóan elindul, akkor várjak egy hónapot? Jön a tavasz, a jó idő, mire cipő kerül a lábára, akár március-április is lehet, akkor addig ne engedjem kint lépegetni...?


Na meg, ti hány pár cipőt vettetek? Azért egy normálisabb cipő 10 ezernél kezdődik, mire megveszi minden szezonra 2-3 párat az ember, az igen drága buli, kell egyáltalán váltó átmeneti cipő vagy két szandál?



2022. jan. 18. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Van aki ha elindul önállóan meg sem áll. Az én fiam az első születésnapján tette meg az első önálló lépéseit, de akkor ő még sokáig inkább csak mászott vagy a bútorokba kapaszkodva ment (ahogy előtte is). Eltelt két hónap is mire stabilan valóban sétált. Én csak ekkor vettem cipőt. Addig kintre maradt a csatos, vagy a babakocsi. De tél volt ekkor, szóval nem is bántam. Barátnőm kislánya 14 honaposan elindult és onnantól meg sem állt.
2022. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 pár elég.
2022. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk amíg ilyen pici, addig egy cipő volt/lábméret, vagy szezon.
2022. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Szandibol három.Egy homokozós,egy elmenős,egy ünneplős.Téli csizmából egy,tavaszi/őszi cipőből egy- kettő.
2022. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!