Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam szőke hajjal született...

Kisfiam szőke hajjal született, de mostanra elkezdett vörösödni. Így maradhat?

Figyelt kérdés
5 hónapos. Nincs vörös a családban. Így maradhat vagy ezt követően még mindig változhat a gyermek hajszíne?

2022. jan. 13. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos VAN vörös hajú a családban, csak valamelyik nagyszülö, dédszülö, vagy azok testvérei között.

A haj meg általában sötétedik a korral, de nem biztos.

2022. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sötétedhet még
2022. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk vörös hajú a baba, máig is, 7 hónapos.

Az én apai nagyanyám testvérének a fiai és azok gyerekei vörösek.... Szóval valahol biztosan van vörös a családban.

Hogy végül milyen haja lesz majd kb 10 évesen derül ki, addig vilagosodhat, sötétedhet, kb barmi lehet.

Pl. Én 3 évesen tejfehér hajú voltam, most barna, de ha fodrászt kérdezel, ő sötét szőkének mondja. Kb 12 éves koromra lett ilyen.

De úgysem tudod befolyásolni, ne izgasd magad rajta.

2022. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as hoz annyit, hogy 4 gyerekből 2 lány, 2 fiú és csak a fiúk vörösek. Szóval furcsa dolog a genetika, hogy én lány vagyok és az én fiam is vörös lett. Apanál nincs senki a családban ilyen hajjal.
2022. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fog még változni, persze. A szőkétől a barnáig minden árnyalaton átmehet. Sokaknál tinikorban is változhat még a hajszín.
2022. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!