Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 13 hetes kismama vagyok és...

13 hetes kismama vagyok és este álmomban egy szőke hajú és nagyon szúrós kék szemű gyermekem született ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Egy sátorban ültem félig bent félig kint és ott játszottam vele, de sok ismerősöm is ott volt még. Annyira ijesztően kék szeme volt és a szeme közepén szinte világított a szembogara szóval inkább gonosznak mondanám a nézését.

Páromnak már van egy szőke hajú kék szemű kislánya és nagyon fiút szeretne, de nem hinném hogy ezért álmodtam volna.


(Hugom meg azt álmodta tegnap, hogy terhes voltam aztán közöltem, hogy nekem nem kell a babám és valahogy eltűnt a hasamból, helyette örökbe fogadtam egy rossz sorsú, nagyon szép barna hajú kislányt) szóval agyrém, szerintetek ezek jelenthetnek valamit? :)


2013. dec. 29. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem jelent semmit! -_-" Nem mondok inkább semmit! Mert elkezdtem írni, de inkább nem! -_-"
2013. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel tényleg butaság foglalkozni. Nem mindegy, hogy fog kinézni a gyereked? Biztos nem lesz belőle tömeggyilkos.

Ezzel kapcsolatban elárulom neked, hogy nekem meg az a mániám, hogy a fiúknak áll jól a szőke haj, kék szem, lányoknál az én ízlésem szerint ez csúnya. És romantikusnak tartom, amikor szőke pasi meg sötét hajú nő összejönnek. XD Szerinted bolond vagyok?

2013. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagy bolond:) Nekem amúgy teljesen mind 1, hogy kisfiam vagy kislányom lesz és az sem érdekel, hogy szőke lesz vagy fekete csak valaki azt mondja sokan megálmondják a babájukat, valaki meg azt mondja amit álmodsz annak az ellentéte lesz kinézetre a gyermek. igazából csak arra lettem volna kíváncsi valaki ért-e az álomfejtéshez azért tettem ebbe a kategóriába hátha. Én egyedül azt furcsállom mostanában nagyon sokat látok olyat, hogy fehér férfi cigány lánnyal áll össze és olyan fura látni mikor egy totál fehér apuka sétálgat egy cigány gyerekkel. Fordított esetet nemigen látok, hogy fehér anyuka cigány kisgyerekkel rohangálna. Nem zavar csak fura, mert mostanában rengeteg ilyet látok az utóbbi pár évben. Régebben elképzelhetetlen volt, hogy egy cigány lányt ne cigány fiúhoz adjanak/menjen.
2013. dec. 29. 15:55
 4/4 anonim válasza:
Stewie Griffin élő megfelelőjét fogod megszülni
2014. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!