Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban kismama...

Mit jelent ha álmomban kismama vagyok? És a kezemben tartom a pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágysz egy babára :)
2011. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez igaz, csak nem akar összejönni :(
2011. júl. 4. 16:33
 3/8 anonim válasza:
Nemsokara osszejon a baba
2011. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem, mert már nagyon régóta próbálkozunk
2011. júl. 4. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt pozitív lett a tesztem, azt álmodtam, hogy nagymamám házában rápisiltem egy szénából készült kb fél méter hosszú terhességi tesztre. :) Negatívat mutatott. Másnap a valós teszt pozitív lett.

Szerintem ezek az álmok csak a vágyaid kivetülései, semmi több. Nem jelentenek semmit. Ahogy az enyém sem jelentett.

2011. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azt is álmodhattad volna, hogy negatív. Nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy ez foglalkoztat a legjobban és ez az álmaidban jön elő leginkább.

Ha nem jön össze a baba hosszabb ideje, el kéne kezdeni az orvosi utánajárást...

2011. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de még csak 4 hónapnál tartunk de egy örökkévalóság... még két-három hónapot várok és elmegyek dokihoz
2011. júl. 4. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak élvezzétek a próbálkozást, és az eggyéválást. Ha görcsösen az "eredményre" koncentráltok, akkor persze (vagy nem persze) nem jön össze.
2011. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!