Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám nem alszik...

1 hetes babám nem alszik vissza etetés után (büfi, tisztábatevés után), sírdogál, néha konkrétan bőg, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Teljesen kikészít, hogy mi lehet a baja a picimnek, és miért sír!! A kaja biztos elég neki, így nem értem! Mit csináljak?
2010. szept. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, h a hasa fáj, lehet, h nincs akkora alvásigénye, lehet, h a közeledben akar lenni... 1000 oka lehet, próbálj rájönni, h mi az és akkor rendben lesz minden:)
2010. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugye nem ebreszted az eteteshez?
2010. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bizosan mindent jól csinálsz! dajkáld sokat, ölelgesd, hogy érezze a közelében vagy. ismerkedjetek. biztosan nagyon fáradt vagy, de próbálj meg nem türelmetlen lenni. Én mindig arra gondoltam, hogy neki csak én vagyok.

pár nap vagy 1-2 hét és minden helyreáll, kiszámíthatóbb lesz az alvása, így te is tudsz majd pihenni.

2010. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, csak még akkor, mikor a kórházban voltunk. Akkor mondta a szülésznőm, hogy ilyenkor, még sok baba vágyik arra, hogy állandóan az anyukával legyen, mivel 9 hónapig éjjel-nappal együtt voltatok. Csak nyugi pár nap és megnyugszik, nálunk is úgy volt. Jó babázást. 5 hetes kislány anyukája.
2010. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egész biztos, hogy semmit nem csinálsz rosszul. Ha egy kicsi baba sír, az nem azt jelenti, hogy az anya bármit is rosszul csinál. A baba még nagyon kicsi, meg kell szoknia, hogy megszületett, az új környezetet stb., neki se könnyű. Szeretgesd nyugtatgasd, sajnos az első 2-3 hónap nehéz a babának és a mamának is...De hamar elmúlik ez a rossz időszak is! Kitartást és sok örömet a babában!

2010. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szió!


Tisztábatenni nem evés előtt szoktad? Mert attól általában csak mégjobban felébrednek.


{Nekünk a kórházban azt mondták,azzal lehet pl felébrszteni,ha kaja idő van.(Persze én igény szerint szoptattam,nem ébresztettem..:-P)}


Ne haragudj,h nem tudok más tanácsot adni,de ez szerintem picit segíthet,persze csak ha nem így csinálod amúgy is.


Sok szerencsét és türelmet kívánok!:-)


13 hetes baba anyukája

2010. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!