Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Műtéti altatás után megváltozo...

Műtéti altatás után megváltozott személyiség?

Figyelt kérdés
Kisfiamat(14 hónapos) múlt héten műtötték.az aneszteziológus szerint nagyon nehezen lehetett elaltatni.Ébredésnél sírós és vigasztalhatatlan volt.Néhány napja (3-4)sokkal hiperaktívabb nem lehet lekötni semmivel,hisztis .Összefüggés lehet?
2010. szept. 8. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem korai lenne még kijelenteni, hogy attól van. Lehet, hogy csak azért ilyen, mert már jól van és végre jöhet-mehet. Azért ha nem múlik huzamosabb ideig szerintem érdemes rákérdezni.
2010. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért aktívabb elevenebb mert örül neki higy ngint otthon van, jöhet mehet nem kell az ágyban feküdnie! Lányomat nem műtöttèk csak beteg volt ezért 5 nap kórház, nem bírt felkelni csak feküdt, kórteremből nem mehettünk ki, játékok nem voltak!

Mikor hazajöttünk olyan eleven volt mindent akart, hisztis volt, de 2 hét után vissza állt lenyugodott!

2010. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az altatás miatt. Egy kórházi kezelés még műtét nélkül is nagy stressz egy kisgyereknek, amit valahogyan le kell vezetni. A gyerekek máshogyan nem tudják, csak játék közben tudják "kijátszani" magukból az ilyet. Azzal, hogy most tombol, valószínűleg épp ezt a dolgot vezeti le. Légy vele nagyon türelmes, éreztesd, hogy nem marad újra egyedül, érezze, hogy biztonságban van. Ha így teszel, hamar le fog csillapodni (persze nem azt mondom, hogy hagyj rá mindent, hanem inkább hogy ne reagálj le minden apróságot, légy rugalmas, de mégis következetes).
2010. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Megnyugtattatok,aggódtam,hogy más lehet a háttérben.Mai nap már egy kicsit csendesebb volt,úgy látszik lecsengőben van a dolog.
2010. szept. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!