Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerul megoldani a...

Hogy sikerul megoldani a vasalast pici gyerek mellett ha nincs segitseg?

Figyelt kérdés
Mar csinaltam olyat hogy ejszaka.Egyeb otlet?Sajnos nagyon felgyult mert munkasok dolgoztak a kertben es nem tudtam teriteni ezert elmaradt a mosas,most meg ket nagy halom ruha var vasalasra.
2010. szept. 7. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Heti 2* vasalok és nem okoz gondot akárcsak a többi házimunka.A lányom 6 hónapos.Ha alszik vagy játszik van időm rá.
2010. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En este filmnezes kozben. 8-kor alszik el a kisfiam ferjemmel berakunk egy dvd-t en vasalok kozben. Persze nem minden aldott nap de mondjuk heti 1-szer max 2-szer. Ferjem is szivesen vasal ha focit nezhet kozben vagy forma 1-et. :)))
2010. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A vasalás mindig az utolsó munka... :--)

Én is úgy vasalok, hogy a pici a szőnyegen játszik, vagy nagy ritkán este,akkor, mikor alszik. A délelőtti alvása alatt főzök, a délutáni alatt pedig a nagyokkal játszom.


De képzeljétek, olllyan rendes férjem van, hogy a múltkor kivasalt 3 kosárral (pedig könyörögtem neki, hogy ne, mert annyira férfiatlan - de azért nagy segítség volt:-))


Idegenre nem bíznám a vasalást, sem a takarítást. Egyedül az ablakpucolást, na azt jó lenne, mert utálom.


Ninamina ( 3 gyerekes- 5 éves, 4 éves, 7 hónapos)

2010. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én úúúúúútálom a vasalást,ezért jó nagy kupacba gyűlik össze,mire rászánom magam.Furamód,mikor már elkezdem,akkor nem útálkozom és pikk-pakk gyorsan készen lesz.A gyerekeim furamód el vannak bűvölve a vasalótól és annak puffogó hangjától+a gőztől,és azt hiszik h anya vmi cirkuszi mutatványt ad elő nekik,direkte az ő kedvükért:)Így míg tart az akció,addig csendben vannak,engem figyelnek:)
2010. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!