Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerul megoldani a...

Hogy sikerul megoldani a vasalast pici gyerek mellett ha nincs segitseg?

Figyelt kérdés
Mar csinaltam olyat hogy ejszaka.Egyeb otlet?Sajnos nagyon felgyult mert munkasok dolgoztak a kertben es nem tudtam teriteni ezert elmaradt a mosas,most meg ket nagy halom ruha var vasalasra.
2010. szept. 7. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alvásidőben délután vasalok!
2010. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindig úgy csinálom ha alszik akkor vasalok,vagy pedig átviszem a kisszobába a babát,és a játszószőnyeget,leteszem a földre mellém ,és igy vasalok,közbe rá tudok nézni,meg beszélek hozzá így elvan.4 hónapos.
2010. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem vasalok. :o)

Kivétel, ha a férjemnek valamilyen ünnepi alkalomból kell az ing/öltöny/nyakkendő. (Szerencsére nem kell napi szinten így járnia.)


De mondjuk válaszd ki, amit mindenképp ki kell, a többit meg hagyd.

2010. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

küldd át hozzám ! imádok vasalni

bárhol bármikor


ha olyan kedve van a gyerek adogatja a ruhákat. amig kicsi volt én is alvásidőben vasaltam.

2010. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ugy csináltam ahogy a második amikor már tudott ülni akkor velem szemben ült a konyhapulton. Nagyon érdekelte!:-)
2010. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szintén imádok vasalni, mint Carmen, úgyhogy hozzám is küldheted. :)

Én este szoktam, amikor letettem aludni, mert különben rángatja a zsinórt a konnektorból, le akarja rántani a vasalót az állványról, és belém is csimpaszkodik (11 hónapos).

2010. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Takarító nő vasal. Nekem a férjem vállalkozása mellett, plusz a 4 gyerekkel nincs időm- a pici itthon van, 1,5 éves- vasalni.
2010. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha a pici alszik, vagy ő játszik a földön, én meg mellette vasalok. Ő lát engem, így nem cirkuszol, sokszor odamegyek hozzá megdögönyözni. Így van, hogy a vasalás egész napos program, főleg, hogy én is gyűjtöm és 2-3 mosásnyi száraz ruhát vasalok egyszerre. Nekem vannak ennél fontosabb dolgaim is, amiket csak lefekvés után, vagy ha alszik, akkor tudok megcsinálni, így általában ébren van, mikor vasalok.
2010. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En altalaban fozni szoktam alvas idoben,na mindegy,idegennek nem adnam semmi penzert oda sem a mosatlant sem a vasalnivalot...ha gazdag is lennek
2010. szept. 7. 16:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Gazdag nem vagyok, de nincs más megoldás, amúgy a barátnőm takarít, s vasal, persze nem ingyen.
2010. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!